Manželstvo Trumpa v troskách! Rozvod po 12 rokoch

1023

Po prevalení nevery amerického prezidenta Donalda Trumpa je údajne jeho manželstvo s Melaniou v troskách. Zatiaľ však stále drží po hromade. Nečakanú správu však oznámil jeho syn. Donald Trump Jr. sa po dvanástich rokoch sa rozvádza s manželkou Vanessou Trumpovou. Rozhodnutie je spoločné. Dôvod rozvodu verejnosti neoznámili.

Manželia sa brali v novembri 2005. Majú spolu päť detí. Dve dievčatá Chloe a Kai, a troch chlapcov Donalda III, Tristana a Spencera. Spoločné vyhlásenie vydali manželia vo štvrtok popoludní v rozhovore pre agentúru AP.

 Rešpekt zostane  navždy 

Pár tiež poprel informáciu, že sa rozchádza v zlom. Údajne k sebe a svojim rodinám budú mať aj naďalej rešpekt a vrelý vzťah. Hnacím motorom ich budúceho vzťahu sú predovšetkým deti. Žiadosť o rozvod podala v newyorskej štvrti Manhattan Vanessa Trumpová len pár hodín o zverejnení informácie.

Donald Trump ml. je ústrednou postavou v kauze vyšetrovania Trumpových kontaktov s Ruskom. Denník Washington post prezradil, že sa kríza medzi manželmi začala prehlbovať po nedávnej kauze s bielym práškom. Vanessa otvorila list adresovaný svojmu mužovi, v ktorom našla biely prášok. Potom bola odvezená na vyšetrenie kvôli žalúdočným nevoľnostiam.