Mladá žena odrezala hlavu sove a pochválila sa na videu! Po pol roku ju na ulici popravil gang

1368

Mileydis Aldanaová (†21) bola zastrelená kolumbijským gangom pol roka po tom, čo sa na sociálnych sieťach chválila videom, na ktorom odrezala hlavu sove pálenej.

V Latinskej Amerike sa neslávne preslávila ako „zabijak sov“. Mileydis Aldanaová bola v nedeľu popoludní zavraždená motorkármi pred jej domom v meste Corozal v štáte Sucre. Stalo sa tak pol roka po tom, čo na internete zverejnila zvrátené video.

Poľovník  chladnokrvne zastrelil husky, polomŕtvu fenku ešte vláčil za autom

V ňom sťala sovu pálenú, s ktorej bezvládnym telom a hlavou pózovala. Pobúrení občania o tom informovali kolumbijskú agentúru pre životné prostredie, ktorá prípad oznámila na polícii. Podľa miestneho prokurátora bola Aldanaová vyšetrovaná pre týranie zvierat.

V nedeľu sa pri jej dome v susedstve Luis Carlos Galán okolo 17:00 objavili dvaja neznámi muži na motorke. Jeden na ňu zamieril a vystrelil šesť rán, než zase zmizli nevedno kam. Príbuzní ženy ju previezli na pohotovosť, než však dorazili, bola Aldanaová mŕtva.

Útok tigra v Čechách! Ruku žene lekári nezachránia, chovateľovi už skôr ušla iná šelma

V posledných týždňoch jej bolo kvôli nechutnému videu vyhrážané na sociálnych sieťach. „Sova si pre ňu prišla,“ napísal záhadný komentár Ramirz Juli. Iní to považovali za správu, „ktorá rozjasní dušu“. Úrady sa k motívu jej vraždy zatiaľ nevyjadrili.