Mladíci znásilnili dievča (24) v autobuse. Cestujúci chlapcov ešte povzbudzovali

691

Stiahli jej nohavice a strhli tričko z tela, potom ju znásilnili v autobuse pred očami ďalších cestujúcich. Gang mladých násťročných teenagerov z Maroka verejne obťažoval a nakoniec sexuálne zneužilo mentálne chorú mladú ženu (24). Ostatní ľudia v autobuse však nijako nezakročili, naopak ešte chlapcov povzbudzovali. Informoval o tom na svojom webe Stepfeed.com

Incident sa stal 18. augusta v mestskej hromadnej doprave v Maroku. Skupina mladých teenagerov v autobuse sexuálne obťažovala mentálne choré mladé dievča, ktorá bola znásilnené pred očami ostatných cestujúcich. Spolucestujúci však namiesto toho, aby dievčaťu pomohli, ešte chlapcov povzbudzovali.

Videozáznam, ktorý bol natočený 20. augusta už bol stiahnutý z internetu, zachytáva dievča, ktoré má v ústach natlačný kus odevu. To aby bola ticho, keď si ju teenageri odovzdávajú jeden druhému ako štafetu.

„To je neuveriteľné. Vyzerá to, ako keby sme žili v džungli, pretože toto nie je len sexuálne harašenie, je to gang, ktorý znásilňuje vo verejnom priestore pred zrakom kohokoľvek,“ povedal Fouzia Assouli, predstaviteľ organizácie za ženské práva v Maroku.

Vďaka podpore Facebooku a veľkej kampani boli všetci chlapci identifikovaní a zadržaní v pondelok 21. augusta. Chlapci mali 15 až 17 rokov. Dievča zažila neskutočný šok, ktorý na nej bohužiaľ zanechal silné psychické následky.