Allyson Danylkova (24) nevkročila do nového roka zrovna šťastnou nohou. Chvíľku po tom, čo v jej byte skončila silvestrovská párty, sa totiž škaredo pohádala s priateľom Nickom Grewalom (30). Potom, čo mu oznámila, že sa s ním rozchádza, sa v návale hnevu neudržal – a zahryzol sa jej do nosa! Našťastie ju ľudia nenechali samotnú a spoločne jej vybrali v prepočte vyše 2,5 tisíc eur, ktoré môže použiť na liečbu.

Allyson správanie jej priateľa už dlhšiu dobu štvalo, a preto sa rozhodla ho opustiť, uviedol britský spravodaj Metro. „Rozišla som sa s ním, pretože sa správal čudne. A navyše som sa chcela 7. januára vydať do Kostariky, kde by som dobrovolničila, „povedala zdrvená mladá žena. Jej ex sa to ale ani trochu nepáčilo a odmietal svoju vnadnú priateľku pustiť. V kúpeľni ju zahnal do kúta, a keď začala kričať o pomoc, brutálne ju napadol.

Brutálna vražda: Svoju krásnu manželku (†25) podrezal a stiahol z kože! Jej vnútornosti spláchol do odpadu!

„Najskôr sa na mňa pozrel pohľadom úplného blázna a potom mi odhryzol nos!“ Opísala desivý zážitok Allyson. „To, že mi chýba kus nosa, som zistila až po dvoch hodinách, keď som sa pozrela do zrkadla,“ uviedla. Z rany jej samozrejme tiekli prúdy krvi. Podarilo sa jej však z kúpeľne hrôzy utiecť a ukryť sa u susedov, ktorí zavolali políciu a záchranku.

Pätnásťročné dievča chcel znásilniť vodič autobusu, tak ho zabila! Sudca ju prepustil z väzby

Polícia prehľadala celý byt aj za pomocou psov, ukousnuta kúsok nosa sa im však nájsť nepodarilo. Šialený Nick ho musel buď zjesť, alebo spláchnuť do záchodu. Na portáli GoFundMe medzitým už vznikla zbierka, ktorá by mala Allyson pokryť náklady na liečbu a operáciu. Za necelé tri mesiace sa na ňu podarilo vybrať vyše 2,5 tisíc eur.