Otrasný obchod s maloletým dievčaťom rieši Krajský súd v Ostrave. Obžalovaný Jiří F. (57) mal pred dvoma rokmi priviezť kunšaftovi na sex školáčku, ktorá malo mať len 13 rokov! Jiří F. to popiera a súd zásobuje výhovorkami.

„Je to nezmysel, tie dievčatá konali na vlastnú päsť, dohodli sa na mne,“ fňukal Jiří F. „Tie dievčatá“ mali byť podľa svedectva ich zákazníka, ktorý si ich po sms postupne objednal u akejsi „Petry“, tri. Lenže telefónne číslo „Petry“ je registrované práve na Jiřího F.

Český pedofil Ján Richter znásilnil sedem detí! Kriminalista popísal desivé detaily z vyšetrovania!

Bolo poznať, že sa svedkovi do detailov zabiehať práve nechce. „Dal som im vždy 1600 korún (65 eur), ako bolo dohodnuté. O veku sme sa nikdy nebavili, vyzerali na 18 rokov, aj tá tretia,“ povedal.

 Je mi zle, idem  domov 

Jiří F. zatiaľ súd zásobuje výhovorkami a akými lajstrami údajne od lekára. Tvrdil, že je mu zle. „Mám hrčku v podpazuší, hnisá to, bolí to, pani sudkyňa, ja tu nechcem byť,“ fňukal a niekoľkokrát pohrozil, že počas rokovaní jednoducho odíde domov. Nakoniec zostal, ale o rokovania v jeho neprítomnosti nepožiadal.

Deti popísali na súde, ako im vedúci spolku sexuálne ubližoval! Hrozí mu 12 rokov

Mužovi, už predtým odsúdenému za podvod a kupliarstvo, hrozí za obchod s ľuďmi a ohrozovanie výchovy 5 až 12 rokov väzenia. Súd bude pokračovať výsluchmi ďalších svedkov, predovšetkým dotyčného maloletého dievčaťa. To však vzhľadom na jej vek v čase činu neverejne.