Pedofilov rozpúšťali v kyseline

1833

Prepustenie pedofilov a mierne tresty za ich prznenie detí rozzúrilo v Austrálii troch mužov a jednu ženu. Na zvrhlíkov si počíhali a potom ich uniesli. Ich telá rozpustené v kyseline soľnej našli v podzemí filiálky Bank of South Australia v meste Snowtown v sudoch.

„Očistný kúpeľ“ pre pedofilov pripravila skupina pomstiteľov v podzemných priestoroch banky, kde sú umiestnené trezory. Vyšetrovatelia tu našli dvanásť kovových sudov a kontajnerov. Vo vnútri páchnucej kyseliny soľnej plávali pozostatky najmenej šiestich tiel, ktoré sa v žeravine nestačili rozpustiť.

„Páchatelia používali budovu ako skladisko, niekoľko sudov bolo ešte prázdnych,“ uviedol jeden z policajtov.

 Páchateľov  zatkli 

Pred rokom založili v Austrálii špeciálnu vyšetrovaciu skupinu Major Crime Squad, ktorej úlohou je pátrať po tajomne zmiznutých osobách. V ich aktoch sú i informácie o pedofiloch, ktorí zo dňa na deň tajomne zmizli. Mnohým z nich sa podarilo utiecť spravodlivosti, iní boli prepustení bez procesu na slobodu. Potom zmizli. Na nich sa teraz vyšetrovatelia koncentrujú. V tomto prípade viedla stopa do južnej Austrálie. V Adelaide potom v sieti vyšetrovateľov skončili traja muži /27, 32, 40/ a jedna žena. Poznali svoje obete, alebo boli sami obeťami sexuálnych gangstrov, a preto sa rozhodli pre pomstu? Motív ich činov polícia prísne stráži…

-ko-