Tak toto sa Alenke a Saške Parkerovým (37) vážne nepodarilo. Úspešné právničky z Londýna, ktoré pracujú v exotickom Dubaji a žijú hýrivými životom, čo radi ukazujú na Instagrame, sa dostali do poriadnych problémov. Za opilecké napadnutia a urážanie policajtky im hrozí v Spojených arabských emirátoch väzenia.

Právničky pracujúci pre firmu Al Safar & Partners a sú neprehliadnuteľné. Na Instagrame sa blonďavé dvojčatá predvádza na divokých večierkoch aj pri bazénoch v plavkách. Je jasné, že sú radi videné. Lenže 4. augusta minulého roku ich bolo vidieť až moc. Opité napadli a urážali policajtku.

„Policajné jednotka vyslaná do lokácie našla dve intoxikované britskej advokátky, ktoré sa správali nehorázne. Alena bola viditeľne zranená na ruky a bola ošetrovaná zdravotníkmi v ambulancii, zatiaľ čo jej sestra sedela vonku a kričala,“ stojí v policajnom hlásení, ktoré bolo prečítaná na súde.

Sestry odmietli spolupracovať s privolaným policajtom, ktorý si preto na pomoc zavolal kolegyňu policajtku. Tú však dvojčatá napadli. „Prekvapivo ma napadli a ja neviem prečo. Zaútočili na mňa a strčili ma na zem. Spadla som a zranila si hlavu a lakeť,“ vypovedala atakovaná policajtka.

„Keď boli vzaté na alkoholový test, nadávali mi a preklínali arabské ženy. Jedna z nich ma tiež poškrabkala na ruky,“ dodala policajtka. Sestry boli nakoniec obvinené z napadnutia a urážania verejnej činiteľky. Za to im hrozí v Dubaji až trojročné väzenie. Blonďavá dvojčatá svoju vinu popierajú a prípad nekomentujú.