Slovan v Centrale

1473

HC SLOVAN Bratislava pripravil spolu s nákupným centrom Central na Trnavskom Mýte pre všetkých fanúšikov Slovana oficiálne predstavenie celého tímu pred štartom základnej časti Kontinentálnej hokejovej ligy 2015/16. Súčasťou celej akcie pre priaznivcov “belasých” bude autogramiáda všetkých hráčov A mužstva, koncert skupiny Hex a rôzne súťaže spojené s hokejom.

Ostrý štart podujatia  bude o 17:00 h, kedy sa na pódiu predstaví skupina Hex. V sprievodnom programe nebude chýbať maskot Harvy, Angels Cheerleaders, Fotolab kútik a viacero zaujímavých súťaží o ceny z prostredia hokejového Slovana, vrátane napr. turnaja v STIGA stolnom hokeji.

Najdôležitejšia časť celého podujatia príde približne o 17:20 h, kedy do Centralu zavíta kompletný tím HC SLOVAN Bratislava so všetkými hráčmi na súpiske A mužstva, pripravenými zasiahnuť do novej sezóny v KHL, vrátane trénerov Miloša Říhu, Romana Stantiena a Toma Barrassa. Po krátkom predstavení každého člena nášho mužstva,  bude od 17:45 h pripravená hodinová autogramiáda nášho tímu. Upozorňujeme, že vzhľadom na ďalšie povinnosti hráčov autogramiáda  má vopred stanovenú dĺžku a bude trvať presne 60 minút.

Nenechajte si preto ujsť príležitosť, aká sa naskytne len raz za sezónu a príďte pozdraviť hráčov HC SLOVAN Bratislava pred začiatkom súťažnej sezóny 2015/16. Pri troche šťastia si odnesiete podpisové karty každého hráča, zopár cenných fotografií alebo malé hokejové suveníry.

Predbežný časový program:
16:00 h začiatok sprievodných akcií a súťaží (STIGA hokej, Fotolab kútik)
17:00 h vystúpenie Angels Cheerleaders
17:05 h koncert Hex Acoustic
17:20 h príchod hráčov HC SLOVAN
17:20 h predstavovanie jednotlivých hráčov HC SLOVAN (Slavo Jurko)
17:45 h začiatok autogramiády hráčov HC SLOVAN
18:45 h koniec autogramiády, odchod hráčov HC SLOVAN z Centralu
19:00 h koniec sprievodných akcií a súťaží a celého podujatia
HC Slovan