Vyzeral ako slušný mladík, ktorý práve dokončil univerzitu, kde hral v jazzovej skupine na bubon. Potom sa ale Orion Krause (22) z Groton v štáte Massachusetts objavil u susedov sa zakrvácanou tvárou. Krv nebola jeho. Priznal sa, že na smrť dobil svoju matku, babičku, dedka a opatrovníčku svojich starých rodičov.

K domu susedov prišiel úplne nahý, pokrytý bahnom a s krvou na tvári. Susedom Walterovi a Thelce Alcocerovým, ktorí ho dovtedy nepoznali, sa priznal, že zabil štyroch ľudí. Traja z nich pritom pochádzali z jeho rodiny.

„Vyzeral ako dobrý chlapec, ktorý potrebuje pomoc. Chudý a vysoký. Myslel som si, že sa stal obeťou nejakého tvrdého skrytého žartu, dostal sa do nehody alebo má psychické problémy. Nekrvácal alebo tak,“ vyhlásil Alcocer pre denník The Boston Globe.

Sused dodal, že si nemyslel, že hovorí Krause pravdu. Potom ale prišla ambulancie a policajti, ktorí potvrdili, že v ich dome našli štyri mŕtvoly. Mladíka zatkla polícia a bol prevezený do väznice. Doteraz nemal policajný záznam.