Otrasný prípad dvojitého znásilnenia dôchodcov a jednej vraždy prejednáva súd pre mladistvých v Osnabrücku. Mladý migrant sa rozhodol svoje chúťky ukojiť na starých ľuďoch v domove dôchodcov.

Osemnásťročný Somálec sa vlámal do opatrovateľského domu v nemeckom Neuenhaus. Najprv prekĺzol na izbu, kde svoju zvrhlú chlipnosť ukojil na takmer šesťdesiatročnom mužovi postihnutého paralýzou.
Stále však nemal dosť, a tak sa vkradol aj do ďalšej izby, kde ponižujúco zneužil ešte staršieho muža, ale to nemal byť koniec príšernosti. Mladíka totiž vyrušila sedemdesiatosem ročná dôchodkyňa, manželka druhého znásilneného muža.
Z obáv z prezradenia Somálec neváhal a prekvapenú starenku zbavil života. Pri odchode však vzbudil správcu, na ktorého narazil na chodbe. Vyskočil preto oknom a dal sa na útek. Polícia po príchode našla oboch znásilnených dôchodcov v šoku a dôchodkyňu v kaluže krvi.

Polícia úchylného vraha dopadla v jeho bydlisku vzápätí. Teraz je umiestnený v psychiatrickom zariadení. Ide o ďalší z narastajúceho počtu sexuálnych zločinov zo strany žiadateľov o azyl.