Štvorročné dievčatko zastrelila jej opatrovníčka za to, že ju nezobudila a zjedla jej jedlo.

617

Tragédia sa odohrala v americkom meste Rockwood. Iba štvorročná Evangaline Gunterová zomrela po tom, čo ju zastrelila jej opatrovníčka Breanna Gayle Devall Runions (25), ktorá skončila vo väzbe. Vyšetrovatelia uviedli, že dievča zastrelila po tom, čo ju nezobudila, kedy mala a zjedla spoločne s ďalšími deťmi jej jedlo. Runionsová sa bránila, že zbraň nebola nabitá a dieťaťu dávala „len lekciu“.

Americká polícia vyšetruje smrť štvorročnej Evangaline Gunterovej, ktorá zomrela na následky strelného zranenia. Zastreliť ju mala Breanna Gayle Devall Runionsová, ktorá dievčatko mala v dočasnej starostlivosti.

Runionsová v dome bývala so svojou priateľkou Christinou Danielsovou a ďalším sedemročným dievčaťom. „Počas vyšetrovania úrady zistili, že zranenia, ktoré viedli k dievčine smrti, spôsobila Breanna Gayle Runionsová,“ stojí vo vyhlásení polícia s tým, že ženu už obvinili a vzali do väzby.

Stopäťdesiatkilová obézna opatrovateľka si sadla na dievčatko († 9) a rozdrvila ho 

Podľa informácií Huffingston Post, Runionsová policajtom povedala, že dievčaťu dávala lekciu o „bezpečnosti zbraní“. Potom, čo zbraň vytiahla z puzdra, vyňala vraj zásobník. Následne potom hlaveň zbrane dala dieťaťu k hrudi a stlačila spúšť. Incident sa prizerala jej priateľka, ktorá vraj videla, ako Runionsová dáva zbraň k hrudi dieťaťa, ale nevidela, ako stlačila spúšť. Evangalinu sanitka ešte previezla do nemocnice, kde ale bola vyhlásená za mŕtvu.

„Babi“ (72) kopla do batoľaťa a chlapček (†2) zomrel! Pestúnka deti trestala aj vareškou

Evanjeline spolu so starším dievčaťom vraj ženám zjedli jedlo a nezobudili ich, kedy mali. Za to ich mali ženy potrestať tým, že ich udreli sandálom a donútili ich, aby stáli v rôznych kútoch miestnosti.

Mama dievčaťa Josie Gunterová uviedla, že po smrti svojej dcéry, dostáva nenávistné správy. Ľudia ju vraj obviňujú za smrť jej dcérky. „Mám pocit, že je to moja chyba, že som ju tam nechala. Mala som byť pozornejšia,“ uviedla a dodala, že Evangaline bola veselé a usmievavé dieťa.