Sú drogy za zatknutím Zuzany Plačkovej? 

Polícia vtrhla do domu Zuzany Plačkovej! Zrejme sú za tým drogy

1488

Slovenská kráľovná Instagramu Zuzana Plačková (30) a jej manžel René Strausz mali dnes ráno poriadne nepríjemný budíček. V ich dome v Miloslavov ich zadržali muži zákona. Na mieste vraj stále zasahuje polícia.

Jasmina Alagič s Queen Plačkovou…

Podľa informácií televízie Joj to má mať súvislosť s drogovou trestnou činnosťou. Dvojica má byť údajne súčasťou zločineckej skupiny, ktorá dlhodobo obchoduje s drogami. A nielen oni, ale aj Tibor G. (38), ktorý sa venuje bojovému umeniu. Práve on mal byť hlavným cieľom dnešnej policajnej akcie.

Prehľadali v bratislavskom Ružinove jej byt aj auto. Momentálne ju doviezli policajti do domu v Miloslavov, kde sa nachádza až päť policajných áut. Ako ďalej informuje portál tvnoviny.sk, muži zákona zadržali viac ako 10 ľudí. Zakuklenci zadržali aj známeho podnikateľa z Hlohovca Miroslava Farkaša, ktorý je len mesiac na slobode. Vo väzbe strávil vyše 20 mesiacov za podvody s nehnuteľnosťami. Zadržaní sú podozriví z drogovej trestnej činnosti a zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny.

Jeseň života v opojení drog. Senior (62) predával drogy v domove dôchodcov svojím spolubývajúcim 

Keď Zuzana Plačková vyšla z policajného auta, zakričala: ,, Konečne sa cítim ako z Hollywoodu!“ Následne vošla s mužmi zákona dovnútra do domu. Po prehliadke ju opäť odviezli preč. Ešte stihla zakričať, že sa vyjadrí prostredníctvom Instagramu.

Rozfofrované miliardy, drogy, vojna s daňovníkmi a smrť v cele! Tak skončili životné osudy počítačového mága McAfeeho! 

Či je do drogového škandálu zapletená aj manželská dvojica sa čoskoro ukáže, pretože Zuzana Plačková je veľmi populárna pre svoje podnikanie a hlavne okázalý luxus, ktorým sa chváli. Už to, že jazdí terénnym vozidlom v ružovej farbe, alebo jej plastické úpravy.

Na dovolenke lieta súkromným lietadlom, vyberá si tie najdrahšie hotely, míňa horibilné sumy za značkové oblečenie, šperky a kabelky. Pre mnohé zo Sloveniek je vzorom, práve preto ju na Instagramu sleduje 757 tisíc ľudí.

Whitney Houston si vždy priala drogy, aj k narodeninám