Tenis: Hantuchová prehrala vo štvrťfinále v Singapure s Pennettovou

766

Talianke Flavie Pennettovej podľahla za 1:43 h v troch setoch 6:7, 6:1 a 1:6. Zo Singaputu odletí priamo do Austrálie, kde sa bude pripravovať na novú sezónu pod vedením talianskeho trénera Claudia Pistoiesiho. S novým koučom sa zatiaľ dohodla na spolupráci na turnaje v Brisbane, Sydney a na grandslamový Australian Open v Melbourne.
Hantuchovej vyšiel úvod stretnutia s Pennettovou, keď hneď v druhom geme prelomila podanie súperky a v prvom sete viedla už 5:2. Pennettová však vyrovnala na 5:5 a vynútila si tajbrejk, v ktorom slávila úspech. Druhé dejstvo bolo jasne v réžii Hantuchovej, no v rozhodujúcom sete mala navrch Pennettová, ktorá v sobotňajšom semifinále nastúpi proti najvyššie nasadenej Austrálčanke Samanthe Stosurovej. V druhom semifinále sa stretne Poľka Agnieszka Radwanská s víťazkou súboja medzi Španielkou Anabel Medinovou Garriguesovou a Číňankou Šuaj Pcheng.