Tomáš predal dcéru ako ťavu! Namiesto školy musela plniť manželské povinnosti!

729

Úplne šokujúci prípad zverejnila v pondelok slovenská polícia. Podarilo sa jej zachrániť neplnoleté dievča z Komárna, ktorú jej vlastný otec predal za 3000 eur do cudzej rodiny. Tam sa musela postarať o domácnosť a vydali ju za maloletého mladíka. Podľa polície ju násilím nútili aj na to, aby s ním žila „riadnym manželským životom“.

Podľa zistení slovenskej polície muž menom Tomáš z Komárna predal svoju neplnoletú dcéru v roku 2017, keď ešte nemala ani 15 rokov. Za nútený sobáš inkasoval od ďalších obvinených okrúhlych 3000 eur.

Policajti zadržali mafiu účelových manželstiev cudzincov s Češkami

Svadbu mala Tomášova dcéra uzavrieť s neplnoletým chlapcom. Musela sa odsťahovať do jeho domácnosti, pomáhať s upratovaním a starať sa o ďalšie malé deti, ktoré v rodine žili. A nezostalo len pri tom. Jej nová rodina jej bránila dom opustiť. Keď sa chcela vrátiť domov, brutálne ju zbili. Navyše pod hrozbou násilia musela byť mladíkovi po vôli aj fyzicky.

Hitom na slovenskom internete sa stala rómska svadba

Všetko zastavil až zásah Národnej jednotky boja pre nelegálnu migráciu, ktorá pozatýkala trojicu Slovákov, ktorí boli obvinení z trestného činu obchodovania s ľuďmi. Ak im bude dokázaná vina, hrozí im trest v rozmedzí 7-12 rokov. Ďalšie informácie polícia odmietla zverejniť vzhľadom na citlivosť prípadu.