Veľa som pila, cítila som sa ako kus ho * na, hovorí manželka zadlženého tenistu Beckera

1667

Žial utápala vo vodke. Manželka tenistu Borisa Beckera (50) Lilly (41) prezradila, ako sa vyrovnávala s obrovskými dlhmi svojho muža. Trojnásobný víťaz Wimbledonu nie je schopný splácať milióny Eur a príde tak o všetko imanie.

Na takúto krízu nie je človek nikdy dosť pripravený. Tenisová legenda Boris Becker zle zainvestoval a veriteľom teraz dlhuje cez 60 miliónov eur. Nemec tak musel vyhlásiť osobný bankrot a začať rozpredávať majetok.

Rodina Beckerových to ťažko niesla. Najhoršie však manželky Lilly „Úplne som sa spustila. Veľa som pila, fajčila a pchala sa, miesto toho, aby som sa o seba lepšie starala,“ prezradila niekdajšia modelka pre britský denník Daily Mail. Za deň podľa svojich slov vyfajčila krabičku cigariet a vodka sa stala jej „kamarátkou“.

Zlom prišiel vo chvíli, keď si Lilly Beckerová uvedomila, že toto nie je správna cesta, ako sa dostať z problémov. „Povedala som si, že vyzerám ako ho*no a cítila som sa ako ho*no. Prestala som tak piť vodku a fajčiť. Začala som cvičiť,“ povedala pani Beckerová, ktorá so svojím mužom prežívala kvôli finančným ťažkostiam aj vzťahovú krízu.

Boris s manželkou Lilly

„Chodili sme na párovú terapiu. Nikdy by nás nenapadlo, že naše manželstvo dospeje do tohto bodu. Päťkrát do týždňa sme mali jednu hodinu sedenia a pomohlo to. Bolo pre nás prospešné počuť názor niekoho cudzieho a nezaujatého,“ osvetlila Lilly Beckerová, čo im zachránilo manželstva.

Na ulici a bez prostriedkov ale manželia neskončia. Slávny športovec má stále tučné príjmy z reklám a z komentovania pre televízne stanice. Naviac je aj trénerom nemeckého daviscupového tímu.