Gabriel Jordan sa pokúsil uškrtiť svoju bývalú priateľku pred domom v Južnej Karolíne po tom, čo ju videl na pláži s iným mužom. Keď začali Shanti Singletonovu brániť jej dcéry, vytiahol zbraň a začal do nich strieľať.

Až dvanásťročná Tre’vay Stromanová pri útoku na jej mamu skočila Gabrielovi na chrbát v snahe zastaviť ho, to sa jej ale stalo osudným. Jordan ju zo seba striasol a ženu aj s dievčatkom nemilosrdne zastrelil, najstaršiu dcéru Shantasii (18) zasiahol do ramena.

 

Tej sa podarilo utiecť a zburcovať suseda, ktorý sa ozbrojený vydal za šialeným strelcom. V behu ešte stačila Shantasie zahliadnuť Jordana, ako sa zbraňou prenasleduje jej sestru Essence (15), ktorá bola neskôr nájdená v dome mŕtva. Sused pri strete niekoľkokrát vyzval Gabriela, aby odišiel, krátko nato sa ozvali výstrely. Telo strelca bolo nájdené s pištoľou pri nohách.

K incidentu došlo v nedeľu 17. mája krátko pred siedmou hodinou večer. Shantasia bola prevezená so strelným zranením do nemocnice, krátko nato ju ale prepustili za jej trinásťročnú sestrou, ktorá sa pri útoku schovala v dome a nebola fyzicky zranená.

Vražda zo žiarlivosti: Ohrdnutý senior (67) dostal od milenka (†35) kopačky. Vystrieľal do nej dva zásobníky!

Podľa výpovede jednej z dcér sa hádka strhla kvôli tomu, že si ich matka vyšla s nemenovaným mužom na miestnu pláž. Jordan prenasledoval Singletonovu až pred jej dom, kde mu povedala, že je medzi nimi definitívny koniec a ona má nového priateľa. To muža rozzúrilo, že vbehol do domu a vytiahol zbraň.

Šialená žiarlivosť! Pilot sa vrhol ako kamikaze na klub, v ktorom chcel zabiť manželku.

Podľa vyšetrovateľov sa Jordan nakoniec sám zastrelil. Otrasenie susedia zostali v šoku. „Je to jednoducho smutné,“ povedal pre Daily Mail jeden zo susedov, ktorý poznal príbuzných obetí. „Nedokážem spracovať, čo sa to stalo. Je smutné, keď sú do niečoho takého zapojení dospelí, ale naozaj tragické, keď to odnesú aj deti,“ dodal.