Slovanisti prehrali vo štvrtkovom zápase na ľade Dinama Minsk 2:3 a ukončil dlhý výjazd po klziskách súperov. Slovan sa ujal vedenia v prvej tretine gólom Mareka Hecla z presilovky. V druhej tretine vyrovnal Jevgenij Kovyršin a v tretej upravili behom minúty na 3:1 gólmi Danila Karaban a Quinton Howden. O dvadsať sekúnd dal ešte kontaktný gól Michal Řepík. K vyrovnaniu mal ešte blízko v 56. min Marek Sloboda po Mikúšovej prihrávke.

ZC Dinamo Minsk – HC Slovan Bratislava 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)

Góly: 32. Kovyršin (Pavlovič, Osipov), 44. Karaban (Šarangovič, Linglet), 45. Howden (Skille, Korobov) – 11. Hecl (Meszároš), 45. Řepík (Boychuk, Černý)
Rozhodovali: Odins (Lot.), Soin – Tomilov, Gordenko (všetci Rus.), vylúčení: 3:2 na 2 min, navyše Korobov (Minsk) a Šťastný (Slovan) na 5 min., presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 10.818 divákov

Súboj Korobova so Šťastným

Dinam Minsk: Karnauchov – Gragnani, Lisovec, Korobov, Osipov, Chenkel, Šinkevič, Znacharenko – Fontain, Howden, Skille – Kovyršin, Pavlovič, Stepanov – Volkov, Kitarov, Drozd – Šarangovič, Linglet, Karaban

Slovan Bratislava: Štěpánek – Meszároš, Hedera, Després, Bačik, Voráček, Černý – Řepík, Boychuk, Mikúš – Garbutt, Šťastný, Skalický – Réway, Šerbatov, Genoway – Hecl, Sádecký, Sloboda – Hrnka

Slovanisti v tomto ročníku KHL odohrajú už iba dva zápasy. Nasledujúci duel ich po mesačnej pauze čaká v Podoľsku 27. februára. Doma odohrajú hokejisti bratislavského klubu posledné stretnutie, vo štvrtok 1. marca sa opäť stretnú s Dinamom Minsk.