Vyrovnaný útočný hokej sme mohli sledovať na oboch stranách. Domáci strhli necelú minútu pred koncom tretej tretiny víťazstvo na seba gólom Ušenina na 3:2! Belasí ešte odvolali brankára a vytvorili si veľký tlak, ktorý však domáci aj vďaka brankárovi ubránili. Slovan tak odchádza bez bodu. Skvelý výkon predviedol v bránke Čiliak, ktorý pochytal veľké šance domácich.

V piatok čaká na Slovan Admirál Vladivostok o pól dvanáste

Amur Chabarovsk – Slovan Bratislava 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Góly: 17. Rudenkov, 28. Gorškov (Pjanov, Koriagin), 59. Vj. Ušenin – 15. Řepík (Taffe) 48. Mário Lunter
Rozhodcovia: Sergejev, Gusev – Palei, Sysujev, vylúčení: 2:3 na 2 min., presilovky a oslabenia: 0:0, 4914 divákov

Amur: Alikin – Kondratiev, Kolář, Turbin, Vorobjov, Koriagin, Jordán, Kuzmin – Gorškov, Zohorna, Pjanov – Rudenkov, Filippi, Popugajev – Potechin, Golubev, Vj. Ušenin – Veličkin, Železkov, Gizdatullin

Slovan: Čiliak – Sersen, Gelinas, Grman, Klok, Meszároš, Jánošík, Švarný – Řepík, Taffe, Virta – Sukeľ, Rau, Červený – Lamper, Chipchura, Liška – Hrnka, Buc, Lunter