Dlhých 26 rokov čakali na spravodlivosť rodičia kalifornskej vysokoškoláčky Kristin Smartovej (†19). Tá zmizla bez stopy, a ako sa neskôr ukázalo, bola zavraždená. Napriek tomu, že sa telo nikdy nenašlo, podarilo sa polícii nakoniec nájsť a usvedčiť páchateľa ohavného zločinu. Ten bol teraz odsúdený na 25 rokov väzenia.

Znásilnil a zavraždil mladučkú Kristin

Bolo to v máji roku 1996, keď 19-ročná prváčka Kristin vyrazila domov z večierka, ktorý sa odohrával mimo jej vysokoškolský kampus. Nikdy tam ale nedorazila, a na desiatky rokov tak jej rodina nemohla vedieť, čo zlého sa jej prihodilo. Podozrenie síce padlo na jej spolužiaka Paula Floresa, ktorý ju preukázateľne videl naposledy, chýbali však dôkazy, ktoré by ho zo zločinu mohli usvedčiť.

Ruskú moderátorku pri natáčaní propagandistické video pre NTV znásilnili kadyrovci! Mala možnosť byť autentická!

Roky sa míňali, Kristin bola vyhlásená za mŕtvu a vrah ďalej unikal spravodlivosti. Až v roku 2021 sa polícii podarilo nájsť dostatok dôkazov, aby Floresa mohla zadržať a obviniť. Vyšlo najavo, že dievča odviedol na izbu do svojho internátu a tam ju znásilnil a zavraždil.

Pred súdom spolu s ním stál aj jeho otec Ruben Flores, ktorý mu mal pomôcť sa tela nešťastnej Kristin zbaviť. Pochovali ju vraj spoločne pod podlahou domu, ktorý v tom čase práve budovali. To neskôr preukázali ľudské krvné stopy nájdené v zemi pod podlahou. Telo samotné tam už nebolo. Vrah ho podľa všetkého v medzičase odsťahoval inam.

Dostal trest smrti! Otec znásilňoval 22 hodín vlastnú dcéru (†15), potom jej podrezal hrdlo! 

Súd nakoniec potrestal iba mladšieho z oboch mužov, pretože na odsúdenie Rubena chýbali dôkazy, jeho syn si však odpyká dlhých 25 rokov. Podľa amerických médií tak rodina obete konečne môže nájsť pokoj. Verdikt síce život ich dcére nevráti, nemusia už však aspoň žiť s pocitom, že vrah ich dievčatka beztrestne behá po slobode.