V drsnom pakistanskom väzení strávila dvadsaťšesťročná Tereza H. za pašovanie drog štyri roky. Po návrate do Česka si najskôr dávala od sociálnych sietí pauzu. V súčasnej chvíli s fanúšikmi zdieľa informácie zo svojho osobného života a novo im aj cez videá rozpráva, ako sa do Pakistanu vlastne dostala a čím sa predtým živila. Priznala dokonca, že pracovala ako spoločníčka a popísala, ako jej vtedajšia práca prebiehala!

Dvadsaťšesťročná Tereza H. bola pred piatimi rokmi colníkmi zadržaná na pakistanskom letisku v Láhaure. V jej batožine zamestnanci našli deväť kilogramov heroínu, a Češka tak za pašovanie drog strávila štyri roky v krimináli, kým bola oslobodená.

Ešte predtým sa ale Tereza živila ako profesionálna spoločníčka. K tejto brandži sa podľa jej rozprávania v najnovšom videu dostala cez kamaráta, ktorý jej pôvodne ponúkal fotenie aktov. „Kamarát mi potom povedal, že tí muži, ktorí budú pri fotení prítomní, po mne asi ešte niečo budú chcieť. A o upratovaní alebo umývaní okien úplne nešlo,“ uviedla sociálnej sieti HeroHero Tereza.

Ako sa Tereza dostala k práci spoločníčky? Povedala som si, žalúdok na to mám. Rozpráva otvorene…

 Za sex viac  peňazí 

Spočiatku premýšľala nad tým, že by problémom mohla byť jazyková bariéra, pretože nevie tak dobre po anglicky. Nakoniec to ale taká prekážka vraj nebola.

„Pri práci spoločníčky úplne veľa hovoriť nepotrebujete. Je potrebné robiť skôr iné veci. Vzdychy ako ach a och sa v každom jazyku povedia rovnako,“ šokovala svojou úprimnosťou fanúšikov Češka.

„Práca spoločníčky spočíva v tom, že si ju chlap zaplatí a ona s ním chodí napríklad na večere, sprevádza ho na schôdzky alebo s ním lieta na dovolenku. Je len na nej, či s mužom bude spať, alebo nie. Pokiaľ to tak ale bude, dostane viac peňazí,“ vysvetlila Tereza.

Tereze je stále v problémoch! Síce jej vrátili pas, ale bez víza ju domov nepustia!

 Hodnoty už má  iné 

Fanúšikom sa tiež žena zverila s veľmi osobnými skúsenosťami. „S jedným mužom som bola naozaj len na pracovnú večeru. Bola som v krásnych šatách, pekne namaľovaná, nemusela som nič hovoriť, dostala som zaplatené a dobre som sa najedla,“ líči Češka. Práca spoločníčky ale mala aj svoju tienistú stránku.

„Na jednej strane je to hnus spať s cudzími mužmi za peniaze, najmä keď tí chlapi nie sú v tvojej vekovej kategórii a nevyzerajú napríklad ako Brad Pitt. Na druhej strane som vyrástla a mám úplne iné priority, s ktorými by som to už nerobila,“ priznáva Tereza. „Pochopila som, že peniaze sa dajú zarobiť aj poctivo. Predávať svoje telo iným mužom nie je pekné a tie dievčatá na to potom neskôr zrejme doplatia,“ myslí si žena.

Terezu na pakistanskom súde zachránil neuveriteľný detail, popísal právnik

Práca spoločníčky tiež Teréza umožnila cestovať. Aj vďaka tomu a kontaktom sa niekoľkokrát dostala do Pakistanu. Pri štvrtej ceste sa to však vypomstilo aj jej.