Dvadsaťšesťročná Tereza H. bola pred piatimi rokmi colníkmi zadržaná na pakistanskom letisku v Láhaure. V batožine jej našli deväť kilogramov heroínu a Češka potom strávila štyri roky v kriminále. Po návrate do rodnej vlasti začala pracovať ako servírka, našla si priateľa a rozhodla sa, že bude svojim fanúšikom cez videá rozprávať celý svoj príbeh. V prvom popísala svoje rebelské tínedžerské obdobie a to, ako sa dostala k práci spoločníčky.

V roku 2019 bola Češka Tereza H. (26) v Pakistane neprávomocne odsúdená na osem rokov a osem mesiacov vo väzení za to, že u nej colníci našli deväť kíl heroínu. Nakoniec bolo dievča v novembri 2021 oslobodené od obžaloby a po štyroch rokoch vo väzení sa mohlo vrátiť späť do Česka.

Heroínová pašeráčka Tereza konečne opustí Pakistan! Súd zamietol odvolanie colníkov!

Po svojom návrate v roku 2022 si najprv dávala od sociálnych sieti veľkú pauzu. Postupne im však prichádzala na chuť a čoskoro získala veľké množstvo fanúšikov. Tých má v súčasnosti viac ako tridsaťtisíc. Pôvodne si priala vydať o svojich zážitkoch knihu, ale nakoniec jej vraj plány nevyšli tak, ako si predstavovala.

Nakoniec sa Teda rozhodla vyjaviť svoj život a skúsenosti cez videá. V jednom z nich napríklad popísala svoje rebelské obdobie počas dospievania. „Študovala som ekonómku, ale po operácii s bruchom som trochu nestíhala a veľa mi toho utieklo. Potom som ale začala chodiť za školu, s kamarátkami na kávičku a na nákupy,“ priznáva v novom videu blondínka.

Tajný útek pašeráčky heroínu z Pakistanu?! Češka Tereza oslobodená z drogových zločinov podľa colníkov opustila krajinu

V treťom ročníku vraj dievčaťu učitelia oznámili, že buď bude musieť opakovať ročník alebo prestúpiť inam. Tereza sa rozhodla nastúpiť na cirkevné gymnázium vo Velehrade, ale niekoľko týždňov pred maturitou so štúdiom sekla a nastúpila do práce vo fabrike na výrobu autodielov. Ale ani s tou nebola spokojná.

Nakoniec dostala od kamaráta ponuku na fotenie erotických snímok v Dubaji. Keď na prácu kývla, dozvedela sa, čo to bude obnášať. „Kamarát mi potom povedal, že tí muži, ktorí budú pri fotení prítomní, po mne asi ešte niečo budú chcieť. A o upratovanie alebo umývanie okien úplne nešlo,“ popísala otvorene na videu Tereza. To ju ale nerozhádzalo a na ponuku práce prikývla.

Tereza bola milenkou šéfa drogového gangu!

„Povedala som si, že žalúdok na to asi mám, peniaze by sa mi hodili, tak prečo nie,“ uviedla svoje dôvody Češka. Nakoniec odcestovala do Belgicka, kde sa živila ako spoločníčka, ale rodičom pravdu povedať nechcela.

„Povedala som im, že tam idem pracovať do továrne. Nakoniec som sa starala ako au-pair o dcérku ďalšej spoločníčky,“ rozpráva Tereza. Háčik ale nastal v momente, keď na sociálnych sieťach začala zdieľať šteklivé fotografie. „Keď som začala na sociálnych sieťach zdieľať fotky, kde som bola sporo odetá v podpätkoch a jazdila v drahých autách, tak im asi došlo, že v Belgicku robím spoločníčku,“ doplnila svoje spomienky Češka.

„Áno, naši sú takí, že mi vždy na niečo povedali. Ty fajčíš, to je zle. Ty Piješ, to je zle. Ty robíš prostitútku, to je ešte horšie. Hlavne nikam nelietaj nikam, niečo sa ti stane. No ale samozrejme my ako mladí, rodičov nepočúvame,“ spomína na svoje dospievanie Tereza.