Hudobník a herec Johnny Depp (60) bol nájdený vo svojej hotelovej izbe v Budapešti v bezvedomí! Podľa maďarských médií za jeho stavom stála príliš divoká predošlá noc. Skúsený parmeň sa však tak veľmi zriadil, že nebol schopný odohrať svoj budapeštiansky koncert s kapelou Hollywood Vampires a celá akcia sa musela zrušiť.

Johnnyho Deppa v jeho hotelovej izbe v maďarskej metropole našli bez známok vedomia, našťastie ale všetko nasvedčuje tomu, že sa o žiadny vážnejší zdravotný problém nejedná. Herec a hudobník sa podľa všetkého v Maďarsku jednoducho len odrovnal na príliš bujarom večierku.

Johnny Depp zradu neodpúšťa: Pirát? Už nikdy!

Parba však mala nepríjemnú dohru. Johnny sa nedokázal dať dohromady a vôbec nebol schopný splniť svoje zazmluvnené povinnosti. Koncert s kapelou Hollywood Vampires, ktorý mal v Budapešti odohrať 18. júla, sa tak musel zrušiť.

Ako informuje maďarský denník Blikk, pravý dôvod jeho zrušenia vyšiel najavo až o týždeň neskôr, v pondelok 24. júla. Fanúšikovia, ktorí sa na vystúpenie tešili a lístky si mnohokrát zakúpili už dlho dopredu, tak boli z celej záležitosti poriadne sklamaní.