Opora defenzívy Miami Dolphins je verná tímu už dlhých 7 rokov. V súkromí je ale Xavien Howard (30) „prelietavým vtákom“, ktorý sa rád oddáva nezáväzným sexuálnym hrátkam s náhodnými ženami. Lenže záletník očividne nemá práve v láske prezervatívy, čo dokazuje fakt, že hneď štyri z jeho mileniek sú s ním práve tehotné.

Hviezda NFL je v súčasnej dobe zapletená do veľmi spletitej siete intímnych medziľudských vzťahov. Skúsený cornerback Xavien Howard (30) totiž opäť čelí obvineniu zo záletníctva, keď teraz vyšlo najavo, že štyri z jeho mileniek sú s ním tehotné v rovnakom čase.

Jednou z nich má byť OnlyFans modelka so pseudonymom Taithefivefooter, s ktorou vraj hráč v posledných dobe udržoval sexuálny pomer. Tá zverejnila fotografiu s vyhlásením o dôsledkoch ich mileneckého aktu, pričom ju údajne kontaktovali ďalšie tri tehotné ženy s rovnakým problémom, od ktorých zdieľajú snímky obrazovky z konverzácií s americkým futbalistom. Bucľatá exotická kráska potom tvrdí, že všetkým dámam Howard dokonca ponúkal peniaze za to, ak podstúpi interrupciu.

„Je zrejmé, že má rád tehotné ženy. Je chorý, je to jeho fetiš! Tiež som otehotnela po tom, čo som s ním párkrát bola. Dokonca mi povedal, že by so mnou chcel mať dieťa!“ rozhovorila sa modelka. „Chce mi zaplatiť za ukončenie tehotenstva. Podľa snímky obrazovky, ktorú mi poslala druhá matka jeho dieťaťa, chce, aby potratila tiež,“ opisuje, ako jej radosť zo spoločného bábätka rýchlo opadla. Rovnaký postup nasledoval aj u ostatných. Dôvodom týchto úskokov má byť podľa všetkého výživné, ktoré Howard nemieni platiť žiadnej zo svojich mileniek.