Zabila slovenská lekárka mladú Rakúšanku?!

Túžila po väčších a plnších perách

1180

Dvadsaťosemročná Rakúšanka túžila po väčších a plnších perách. Rozhodla sa preto pre aplikáciu kyseliny hyalurónovej. Na sociálnej sieti Instagram ju zaujal inzerát od slovenskej lekárky, ktorá injekciu ponúkala za zhruba 180 eur. Avšak po aplikácii trpela ukrutnými bolesťami hlavy. Štrnásť dní po kozmetickom zákroku zomrela.

Rakúskom otriasol prípad dvadsaťosemročnej mamičky z Viedne, ktorá sa mala zveriť do rúk Slovenky, ktorá sa na sociálnej sieti Instagram vydávala za lekárku. Za zhruba 180 eur ponúkala zväčšenie pier aplikáciou injekcie s kyselinou hyaluronovou.

Lekár závislý na porne primiešal manželke kyanid do pitia

Rakúšanke sa ponuka páčila a 6. októbra tohto roku zákrok podstúpila. Ako uvádza server Vienna.at, po zákroku začala mať zdravotné problémy. Trpela extrémnymi bolesťami hlavy, a tak sa vydala na kliniku Floridsdorf, kde jej dali lieky proti bolesti a prepustili ju domov. Problémy ale pretrvávali.

Denník Blick uvádza, že jej znecitliveli ruky a nohy. Vydala sa preto do nemocnice v Donaustadte, kde Rakúšanke predpísali antibiotiká. Do nemocnice ju sprevádzal manžel a matka, ktorí vraj prosili, nech ženu hospitalizujú. Mala zdurené lymfatické uzliny, čo vypovedalo o infekcii. „Vy ste tu doktor, alebo ja?“ mal sa údajne ohradiť ošetrujúci lekár. Nešťastníci hospitalizovali až na štvrtý pokus. Bolo už neskoro. V nemocnici zomrela.

Šialený výsledok operácie! Lekárka omylom vyoperovala pacientovi zdravé oko! Muž oslepol!

Vdovec si najal právnika a chce žalovať nemocnicu o odškodné, náklady na pohreb a výživné. Podľa neho išlo o nedbalosť lekára. „Je úplne nepochopiteľné, prečo nebola okamžite prijatá do nemocnice,“ povedal pre server Nauch.ch právnik rodiny. Nemocnica sa obhajuje tým, že žena utrpela „extrémne vzácnu autoimunologickú reakciu“, ktorú podľa nemocnice preukázala pitva.

Streľba v nemocnici! Pacient zastrelil lekára ktorého vinil z bolesti po zbabranej operácii! 

Riaditeľ nemocnice v Donaustadte Lothar Mayerhoref navyše uviedol, že potom, čo žena navštívila nemocnicu tretíkrát, ponúkli jej lieky a hospitalizáciu, ale odmietla. „Po štvrtýkrát bolo konečne jasné, že musia byť prijaté,“ dodal lekár na tlačovej konferencii. Lekári vraj robili všetko, čo bolo v ich silách. „Bolo však zasiahnuté toľko oblastí a systémov, že sme jej nemohli pomôcť,“ uviedla primárka neurológie Regina Katzenschlagerová.