Usmiali sa naňho, tak ich znásilnil! Desivý zážitok majú dve ženy z Ostravy

407

Desivý zážitok majú dve ženy z Ostravy, ktoré bohužiaľ natrafili na zlého muža (37) z Karvinska. Prvú ženu sledoval a v dome, kde býva, sa na ňu vrhol. Zahnala ho krikom. Od druhej ženy násilníka zahnal jej priateľ. Našťastie bol ešte toho istého večera chytený.

Pozornosť nadržaného muža upútala najskôr žena v električke. „Usmiala sa na mňa, myslel som, že sa jej páčim,“ povedal neskôr na polícii. Muž ženu po výstupe z električky sledoval až do domu. Tu sa na ňu vrhol.

„Mal ju začať osahávať na intímnych partiách. Žena okamžite zareagovala krikom, keď sa muž sa zľakol a z miesta utiekol. Pri samotnom úteku stratil mobilný telefón,“ popísala policajná hovorkyňa Eva Michalíková.

Znásilnenému desaťročnému dievčatku zamietli potrat! Za interrupciou musela cestovať do iného štátu

 Skúsil to  druhýkrát 

Neukojený muž ale nehodlal len tak prestať. Vyhliadol si ďalšiu ženu na autobusovej zastávke a bez okolkov sa jej začal násilím dotýkať na intímnych miestach.

V tej chvíli si to všimol manžel ženy, ktorý stál obďaleč, a okamžite reagoval. „Došlo medzi nimi k slovnej potýčke, keď sa dnes už obvinený muž začal ženinej priateľovi vyhrážať a nakoniec utiekol nevedno kam,“ uviedla policajtka Michalíková.

Ženu zachránil pred znásilnením jej pes, útočníka uhryzol do nohy

 Dopadnutie napomohol  Arzen 

V oboch prípadoch policajtom pomohlo okamžité oznámenie na tiesňovú linku 158. Do akcie bol vyslaný aj psovod so psom Arzenom, veľmi pomohol mestský kamerový systém. Netrvalo dlho a páchateľ mal putá na rukách.

Žena (38) nahlásila znásilnenie, potom čo strávila s mužom hodiny v byte, hľadá ho polícia

„Pil som alkohol a dostal som chuť na sex. Tie ženy sa mi páčili, tak som im ho chcel ponúknuť,“ tvrdil na služobne násilník. Potom priznal a spolupracoval. Bol obvinený zo znásilnenia, nebezpečného vyhrážania a výtržníctva. Hrozí mu päť rokov väzenia.