Konečne dobré správy pre Češku, ktorá sa od modelingu dostala až do žalára! Tereza H. (25) väznená v Pakistane kvôli pašovaniu drog, z ktorého bola nakoniec očistená, je už údajne doma! Podľa informácií miestnych colníkov už údajne opustila moslimskú krajinu.

„Dnes (v pondelok) na súde predniesol právny zástupca colníkov Ali Aftab šokujúce tvrdenia. Podľa neho Tereza opustila krajinu,“ uviedol zdroj. Obaja právnici Češky požiadali oficiálne o vydanie jej pasu. V žiadosti vraj ale nebol ani Terezin podpis.

Tereza, odsúdená za pašovanie drog, už hovorila s rodinou! Od otecka dostala peniaze na letenku a čaká na návrat

 Prekvapení  právnici 

Listiny od Saifúla Malúka a Asghara Dogara sú tak vraj falšované. Colníci tvrdia, že Tereza bola prepustená z krajiny na špeciálnu žiadosť pakistanského ministra zahraničia. Z tejto informácie boli  Malúk i Dogar viac ako prekvapení.

Tereza H. bola zadržaná na pakistanskom letisku v Láhaure v januári 2018 s takmer deviatimi kilogramami heroínu schovanými v kufri. V marci 2019 bola nepravomocne odsúdená na osem rokov. Rozsudok oplakala a psychicky sa zrútila.

Trojnásobný majster sveta a olympijský medailista pašoval drogy za miliardy!

 Na ceste  domov? 

Proti nemu sa ale odvolala. V novembri tohto roku bola oslobodená kvôli nedostatku dôkazov. Opustiť krajinu však stále nemohla, pretože jej nebol vydaný pas. Teraz je už ale podľa všetkého vo svojej domovine.

Krásna manželka drogového baróna chce nižší trest, bude svedčiť proti kartelu! Prežije to?

Ministerstvo zahraničia návrat Terezy do Česka komentovať nebude. „Informáciu o tom, že by česká občianka Pakistan opustila, potvrdiť nemôžeme. Platí, že s ohľadom na želanie rodiny aj bezpečnosť našej občianky nebudeme k prípadu oznamovať konkrétne informácie, ktoré sa týkajú jej presunu do ČR,“ uviedol jeho hovorca Jakub Augusta.