Takmer štrnásť dní je nezvestný Maroš Pelikán z Bratislavy. Naposledy ho videli, ako nastupoval do auta k neznámej blondínke, s ktorou sa údajne niekoľko dní vídal. Rodina po ňom márne pátra a jeho sestra prosí pri hľadaní o pomoc.

Maroša naposledy videli v piatok 9. februára ráno, keď nasadal do auta k neznámej blondínke. „Hľadá sa môj brat. Naposledy bol videný 9. 2. 2024 ráno, keď s neznámou blondínkou nasadal do jeho auta VW Golf čiernej farby označeného nálepkami HOPIN pred bytovkou, kde býval,“ napísala na sociálnu sieť Instagram jeho sestra, podnikateľka a influencerka, Mimi Pelikánová.

Dvadsaťjedenročná študentka namiesto do taxíka nasadla do auta vraha!

Zároveň dodala, že so spomínanou blondínkou sa schádzal pred zmiznutím posledných štrnásť dní každý deň. Odchod z jeho domu zachytili bezpečnostné kamery.
Identita blondínky nie je však známa. Maroš pracoval ako taxikár, a tak sa rodina obáva, že by za jeho zmiznutím mohla byť aj práca. Blízki sa mu nemôžu dovolať. Jeho mobil je vypnutý. „Telefón má vypnutý už viac ako týždeň a nemám absolútne žiadne informácie o tom, kde by sa mohol nachádzať,“ dodala s tým, že v čase zmiznutia mal na sebe džínsy a tmavomodrú bundu.