Herec Brad Pitt (53) si vraj začal krátko po rozvode písať textové správy svojej bývalej žene Jennifer Aniston (48). Nešlo ale o žiadny pokus o návrat k bývalej láske. Pitt len ​​čakal slová útechy, ktorých sa mu tiež od Aniston dostalo. Súčasný manžel herečky o všetkom vie a je rád, že Jennifer Pitta dokázala v ťažkej situácii podporiť.

Prvýkrát po veľmi dlhej dobe vraj Brad Jennifer napísal, aby jej poprial k jej narodeninám. Dovtedy spolu nijako zvlášť v kontakte neboli a bavili sa spolu len, kedy sa náhodne stretli na nejakej spoločenskej akcii.

Zdroj z ich blízkeho okolia magazínu Us Weekly potvrdil, že teraz sú v kontakte pravidelne, hoci spolu takto roky nekomunikovali.

foto: wikipedia

    „Brad sa Jennifer zveril, že si teraz prechádza veľmi zložitým obdobím a nenesie to príliš dobre. Tak si spolu začali vymieňať textovky,“ povedal zdroj.

Podľa neho však nejde o nič viac než priateľskú výpomoc v núdzi. Manžel Jennifer Aniston navyše o všetkom vie a je rád, že sa jeho žena takto zachovala a bývalého manžela podporila.

„Snaží sa byť len milá. Ona taká je. Je obetavá. Justin to prijal normálne, chápe to,“ doplnil zdroj.

Brad Pitt sa s Jennifer Aniston rozišiel v roku 2005 kvôli Angeline Jolie, do ktorej sa zamiloval počas nakrúcania filmu Mr. & Mrs. Smith. Spoločne sa potom starali o šesť detí. Spoločných potomkov majú tri – Shiloh (10) a osemročné dvojčatá Knoxa a Vivienne.

„Obaja sa teraz veľmi sústredíme na to, aby naša rodina bola v poriadku. Aby boli naše deti šťastné. Každým dňom sme silnejší. Viete, Brad je skvelý otec,“ oznámila Angelina Jolie v prvom rozhovore po rozvode s Pittom.