Brutálne KO ako odmena za šaškárne. Bojovník MMA sa pomstil súperovi za ponižovanie

810

Toto sa proste a jednoducho neoplatilo.

Britský bojovník MMA Joe Harding je momentálne celému svetu na smiech. Na začiatku tretieho kola v rámci ostrovnej amatérskej ligy ho brutálne uspal neznámy John Segas.
Mladý Brit Joe Harding, ktorý má v amatérskom MMA na konte po víkende 11 zápasov (8 ich vyhral), sa stal cez noc slávnym. Lenže štýlom, ktorým rozhodne nechcel.
V rámci ostrovnej amatérskej ligy BCMMA (British Challenge Mixed Martial Arts) v Colchesteri po dve kolá imitoval tanečnými pohybmi nôh a tiež rúk legendárneho boxera Muhammada Aliho – fanúšikom ultimátnych zápasov potom iste vyskočili spomienky aj na súboj o titul šampióna UFC v bantamovej váhe medzi Cody Garbrandtem a Dominikom Cruzom.
Lenže zatiaľ čo Ali aj Garbrandt mali podobné kúsky podporené tiež špičkovou výkonnosťou, Harding tú svoju precenil a tvrdo narazil.


V úvode tretieho kola to už svojimi zábavkami prehnal, po jednom z úderov začal opäť predvádzať tanečné kreácie a na chvíľu absolútne prestal vnímať svojho súpera. Lenže zatiaľ čo na tanečnom parkete by týmto kúskom určite nejakú z prítomných dám očaril, na Segasa dojem neurobil a rýchlym kopom našiel presne Hardingová bradu – K.O.nec!
„Neznášam, keď chlapi robia podobné sračky a to takto to potom dopadne, keď ich predvádzate,“ okomentoval Hardingove vystúpenie na svojom twitteri tiež šéf UFC Dana White. Je pravdepodobné, že v najbližšej dobe Brita nebude chcieť podpísať, naopak podceňovaný Segas je teraz predbežnom britským šampiónom v perovej váhe …