Čaká vraha krásnej Adriany trest smrti? Na Bali ju dobodal expriateľ

Pred vraždou mu hrozila políciou. 

894

Koncom januára našli na Bali v kaluži krvi na zemi v prenajatom byte ležať ubodanú Slovenku Adrianu. Podľa vyšetrovateľov ju zavraždil jej expriateľ, Papuánec Lorens Parera, ktorému za čin hrozí trest smrti.

Lorens mal dlhodobo holdovať alkoholu a nedokázal sa zmieriť s ich rozchodom. Navyše po ňom údajne Adriana chcela, aby jej vrátil jej motorku a vyhrážala sa mu políciou, ak to neurobí.

 

Košická rodáčka Adriana pred niekoľkými rokmi odcestovala na malebnú Papuu, kde pracovala v hotelovom rezorte Raja Ampat. Práve v indonézskom raji sa v roku 2017 zoznámila s Lorensom Pererom, ktorý tam podľa informácií indonézskeho spravodajského webu Republika.co.id. pracoval ako kapitán na lodi pre turistov.

Zamilovali sa do seba a neskôr sa rozhodli, že sa presťahujú na Bali. Tam mali prísť začiatkom roka 2020. Parera mal podľa webu na Bali naďalej pracovať ako kapitán lode pre spoločnosť Tanjung Benoa, ktorá organizovala výlety pre turistov. Avšak na Bali románik medzi pohľadnou Slovenkou a rodákom z Papuy skončil nešťastím.

Vražda zo žiarlivosti! Brazílčanka (†35) na TikToku svoje vnady, manžel ju za to zastrelil pred zrakom dcérky!

Rozchod s dvadsaťdeväťročnou Adrianou Parera neniesol dobre. Adriana sa po troch rokoch vzťahu od Parere úplne odstrihla, avšak Parera, ktorý mal holdovať alkoholu, chcel Adrianu späť. Parera sa mal Adriane za svoje správanie dvakrát ospravedlniť, avšak ona mu v oboch prípadoch odmietla odpustiť. Navyše od Parere chcela, aby jej vrátil požičanú motorku, a dokonca mu kvôli tomu hrozila políciou.

Tretí pokus o ospravedlnenie skončil tragédiou. V januári tohto roku sa Parera vybral do, Adrianinho prenajatého bytu v južnej časti mesta Denpasar, údajne aby sa jej znovu ospravedlnil. Ovšem toho dňa tam šiel vyzbrojený nožom. Adriana však bývalého priateľa ani tentoraz nevzala na milosť a z bytu sa ho snažila vyhnať.

Vražda zo žiarlivosti! Keď Natali umierala, znásilnil jej bezvládne telo!

V tom okamihu ohrdnutý Parera zrejme vybral nôž a Slovenku bodol do krku. Žena zostala bezvládne ležať v kaluži krvi. Parera mal následne rozbiť Adrianin mobil a zahodiť ho za domom.

Za vraždu podľa informácií indonézskeho spravodajského webu JPNN 31 ročnému mužovi hrozí doživotie až trest smrti. Rodina Slovenky je z náhlej a brutálny smrti Adriany zdrvená. Okolnosti tragickej smrti sa mala dozvedieť od Adrianin kamarátky.

Žiarlivá priateľka nedokázala krotiť svoje vášne, vláčila muža za semenníky po byte! 

„Dozvedeli sme sa to od jej kamarátky, práve ona našla Adrianu,“ uviedol pre denník Plus Jeden Deň Adrianin brat Stanislav s tým, že to bola najúžasnejšie sestra na svete. „Cítim neskutočný hnev a smútok. Adriana mala celý život pred sebou, nikomu nikdy neublížila,“ dodal. „Chodili sme spolu do nemeckej triedy, bolo to veľmi skromné, ale múdre a nadané dievča. Neprekvapilo ma, keď som počula, že žije a podniká už niekoľko rokov na Bali. Aďka bola typ svetobežníka, milovala cestovanie, exotické krajiny,“ uviedla jej spolužiačka z gymnázia.