Dvaja beštiálni vrahovia si na čerpacej stanici vybrali náhodnú obeť na ktorej sa chceli odbaviť!

Chceli si vyskúšať, aké to je niekoho zabiť

741

Začiatkom februára došlo v Martine k brutálnej úkladnej vražde. Dvojica mužov si mala náhodne vybrať svoju obeť a umučiť ju. Chceli si vraj vyskúšať, aké to je zabiť.

Polícia zverejnila desivá fakty o vražde, ku ktorej došlo na čerpacej stanici v Martine. Práve tam páchatelia nadviazali kontakt s náhodným zákazníkom. „Obvinený jednal s vopred premysleným zámerom usmrtiť akúkoľvek osobu, aby získal skúsenosť, aké to je zabiť človeka,“ uviedol pre web televízie noviny.sk policajný hovorca Michal Slivka. Dodal, že vrah bol na mieste s ďalším mladistvým obvineným.

TV JOJ

Svoju obeť nalákali do opusteného krytu civilnej ochrany na ponuku spoločného popíjanie alkoholu. Chvíľu s ním rozprávali a potom mu oznámili, že sa jedná o jeho posledný deň. V noci vraj zomrie.

Od Norimberského procesu s nacistickými  monštrami uplynulo 74 rokmi

„Došlo k napadnutiu, padali kopance, údery do tela a hlavy a tiež údery dreveným hranolom. K útoku sa mal pridať aj druhý obvinený, uzrozumený so zámerom páchateľa,“ napísala polícia na sociálnych sieťach.

Operoval ma pri plnom vedomí! Spomínajú „pacienti“ monštra Mengeleho

Páchateľ obeti podrezal sklenenou črepinou hrdlo. Ďalej ju mal rezať do hlavy so slovami „chcem vidieť mozog“. „Poškodený utrpel mnohopočetné rezná zranenia v tvári, na hlave a ďalšie poranenia s krvavými podliatinami a odreninami po celom tele,“ opísal Slivka desivý stav obete. Muž neuveriteľne beštiálny útok neprežil. „Obeť skončila s roztrieštenou tvárovou časťou lebky,“ spresnil hovorca.