Hongkongom otriasla brutálna vražda 28-ročnej modelky a známej príslušníčky tamojšej smotánky Abby Choiovej. Kusy jej tela boli nájdené v chladničke v dome niekoľko kilometrov za mestom. Stále sa však nenašla hlava a ruky, informuje web BBC.

Podozriví z hrozného činu sú exmanžel a členovia jeho rodiny. Zmiznutie ženy bolo nahlásené v stredu a v piatok polícia našla jej nohy spoločne s nástrojmi, ktoré mohli poslúžiť na rozrezanie tela.

Polícia v rovnaký deň zadržala rodičov exmanžela Choiovej a jeho staršieho brata, v sobotu potom bol pre podozrenie z vraždy zatknutý aj 28-ročný exmanžel, keď sa podľa polície snažil z Hongkongu odcestovať na lodi. Otec a starší z bratskej dvojice už čelia obvineniam z vraždy, uvádza denník South China Morning Post.

Táto krásna modelka Alice, má na svedomí únos a streľbu na nevinného muža! 

„Domnievame sa, že obeť a rodina jej exmanžela mali množstvo finančných nezhôd, v ktorých išlo o veľké sumy,“ povedal policajný náčelník Alan Chung. „Niekto nebol spokojný s tým, ako obeť nakladala so svojim majetkom, a to sa stalo motívom na jej zabitie,“ uviedol.

Sexy modelka Anna zaživa vyrezala z tela mami (†40) srdce, pľúca a črevá!

Choiová sa nedávno objavila na digitálnej titulnej stránke módneho a lifestylového časopisu L’Officiel Monaco a v Hongkongu sa o nej píše ako o známej členke miestnej smotánky.