Čech Pavel S. (48) ubil v americkom Springfielde svoju susedku Alicu (†66)! Za vraždou stojí ich dlhoročný spor o plot pozdĺž domu. Muž seniorku zbil baseballovou pálkou, jej dom aj s telom potom zapálil, všetko potom sledoval z diaľky. Za vraždu a ďalšie tri trestné činy mu hrozí až doživotný trest.

Dlhoročný spor o plot okolo dvoch domov v americkom Springfielde v štáte Missouri stál život Alicu Haleovú, šesťdesiatšesťročnú bývalú školníčku z miestnej školy. Spor medzi Pavlom S. (48) a Alicou vygradoval natoľko, že sa odhodlal k vražde.

Nelu (30) brutálne znásilňoval sused Jiří Meindl! Policajt opísal zásah v zakrvácanom byte

K tej došlo 21. augusta 2020, Pavel vzal do rúk baseballovú pálku a ženu podľa serveru The Sun ubil na smrť. Aby sa potom zbavil možných dôkazov, ženin dom zapálil aj s telom vo vnútri. Požiar potom sledoval z neďalekého parkoviska, padlo na súde.

Netrvalo dlho a Čech bol ustanovený ako podozrivý z vraždy. Policajtom pri vyšetrovaní pomohli aj svedkovia, ktorí muža videli, ako sa so ženou háda. Podozrivého zrejme pomohol nájsť aj záber z bezpečnostnej kamery a krvavé stopy v jeho aute.

Muža zmlátili tak až skončil v kóme! Po tom ako požiadal susedov, aby stlmili hudbu

Po 45 minútach sa nakoniec porota na súde zhodla, že je Pavol S. vinný z vraždy druhého stupňa, podpaľačstva, manipulácie s dôkazmi a ďalšieho zločinu. Bývalému majiteľovi posilňovne hrozí až doživotný trest väzenia, verdikt by sa mal dozvedieť v máji.

Mladý pár ničil susedku hlučným sexom! Nahrala si dokonca aj zvukový záznam pre políciu

O zavraždenej žene hovorí ako o silnej slobodnej žene, ktorá lipla na svojich hodnotách. „Milovala záhradníčenie a mala jedinečný vzťah ku všetkým veľkým i malým zvieratám. S láskou sa starala o svoju staršiu matku, bola vždy pripravená a ochotná pomôcť svojej rodine, priateľom a susedom. Ako čerstvá dôchodkyňa bola neustále zaneprázdnená koníčkami a rodinou,“ stojí v parte na internete s tým, že sa tešila aj na cestovanie a relax. Na Alicu spomína jej dcéra Angela, brat John a sestra Nova.