Mladý pár ničil susedku hlučným sexom! Nahrala si dokonca aj zvukový záznam pre políciu

1002

Sexuálne hry mladého páru nedali spať jednej ich susedke. Situácia pre ňu bola zrejme natoľko kritická, že zavolala mestskú políciu. Než strážcovia verejného poriadku dorazili na miesto, čin bol už dokonaný. Susedka im však predložila nezvratný dôkaz. Vášnivé vzdychy milujúcich si nahrala na telefón.

Na svojich susedov si žena sťažovala 18. februára, a to hneď opakovane. Podľa nej rušili nočný kľud svojim hlasným sexom. Namiesto spánku sa tak stala nedobrovoľnou zajatkyňou ich náklonnosti. Nakoniec zavolala strážnikov mestskej polície.

Nemravná sexi dozorkyňa mala sex vo väzení s väzňom

Keď hliadka na miesto dorazila, milostná chvíľka už dosiahla svoj vyvrcholenie a všade panoval pokoj a mier. Žena však s podobnými komplikáciami počítala a ochotne im predložila kľúčový dôkaz. Oznamovateľka už na nich čakala s vysvetlením, že mladý pár narúša spolužitie v dome hlasným milovaním, čo chcela doložiť nahrávkou v mobilnom telefóne,“ uviedla zástupkyňa mesta Krnov Dita Círová.

45 minútový divoký sex na hrobe šokoval psičkára, ktorý neveril vlastným očiam

Strážnici sa nakoniec rozhodli vec hlbšie neriešiť. Keďže bol v dome pokoj, dali nešťastnej pani odporúčanie, aby chúlostivú záležitosť ošetrila dohováraním so susedmi, a ak tento proces nezaberie, aby sa obrátila na majiteľa prenajímaného bytu.