Je to sakramentsky sexi blondína, ktorá núdzu o nápadníkov celkom iste nemá. Austrálska dozorkyňa Melissa Goodwinová (25) má však slabosť pre neposlušných chlapcov. Obvinená bola z toho, že mala vo väzení údajne päťkrát sex s odsúdeným väzňom.

Horúca blondínka bola zatknutá po tom, čo na ňu prasklo, že mala s väzňom, ktorý je stále vo výkone trestu, minimálne päťkrát sex. Romanca medzi nimi začala vlani v novembri v nápravnom zariadení umiestnenom na predmestí Sydney Silverwater.

Melissa Goodwinová a milenci

 Dozorkyňa bola  suspendovaná 

Goodwinová, ktorá bola už suspendovaná zo svojho postu, mala väzni tiež prepašovať do cely tabak, zapaľovače a žuvačky. Obvinená bola z profesionálneho pochybenia a vzťahu s väzňom, ktorý môže predstavovať veľké bezpečnostné riziko.

Tento rok pritom dozorkyňa pózovala s dvoma kolegami pre obálku magazínu o nápravných zariadeniach. Dozorkyňa už pritom bola v minulosti suspendovaná za to, že udržiava vzťah s kriminálnikom a rapperom Calebom Valérie.

Za orálny sex priamo v triede, policajti zatkli Učiteľku roka

 Ďalšie vzťah s  kriminálnikom 

Aj on bol väzňom. Nie je však vôbec jasné, či ich vzťah začal v čase, keď bol súčasný hudobník a muž s pofidérnej minulosťou za mrežami. KN95 300×300 am Goodwinová bola prepustená na kauciu a čaká na súd.