Poriadny škandál otriasol strednou školou Round Rock v americkom Texase. Jedna z učiteliek totiž mala sexuálny vzťah so študentom, ktorému podľa polície dvakrát vykonala orálny sex priamo v triede. Celá vec je o to pikantnejší, že dotyčnú nedlho pred tým vyznamenali cenou Učiteľka roka.

Jedna z učební strednej školy Round Rock sa podľa polície stala dejiskom sexuálnych hier  36ročnej učiteľky rodinnej výchovy Randi Chaverriovej a jedného z jej študentov.

 Orálny  sex 

Kantorka dvakrát vraj vykonala orálny sex žiakovi priamo v triede. Vedenie školy s Chaverriovou rozviazalo pracovný pomer. Udalosťou sa zaoberajú policajti. Hoci je zainteresovaný študent už plnoletý, učiteľka sa krátko ocitla aj v policajnej cele. Potom bola prepustená na kauciu.

Učiteľku zo ZŠ odsúdili na 5 rokov väzenia za orál s jej žiačkou (15)

Vedenie Round Rock High School sa o probléme dozvedelo 18. novembra a dalo učiteľke možnosť dať výpoveď skôr, než začne vyšetrovanie. Pre školu je prípad pomerne pikantná tiež preto, že Chaverriová nedávno dostala od okresného školského odboru ocenenie Učiteľka roka!

Ďalšia chlípna učiteľka, ktorá mala sex s neplnoletým žiakom

Policajti síce vek dotyčného študenta neoznámili, ale keďže učiteľku obvinili z nevhodného vzťahu so študentom a nie zo zneužitia maloletého, možno predpokladať, že už mal 17 rokov, čo je v Texase hranica konsenzuálneho sexuálneho styku. Ak by teda Chaverriová mladíka neučila, mohla by s ním mať sex beztrestne.