Portugalský vyšetrovateľ zmiznutia Maddie prehovoril o známom pedofilnom vrahovi!

1614

Bývalý vyšetrovateľ prípadu zmiznutia Maddie McCannovej Goncalo Amaral tento rok už raz rozbehol sériu špekulácií o tom, kto stojí za únosom dievčaťa. Portugalčan oznámil, že hlavným podozrivým je nemecký pedofil v súčasnosti zavretý vo väzení. Médiá potom často skloňovali meno známeho pedofilného vraha detí Martina Neya, Amaral to ale teraz odmietol.

Expolicajt a bývalý hlavný vyšetrovateľ prípadu malej Maddie Goncalo Amaral sa ku kauze pravidelne vyjadruje a svojimi slovami nezriedka šokuje. Pred niekoľkými rokmi dokonca rodičov dievčatka obvinil, že Maddie zomrela pri nešťastnej nehode a Kate s Gerrym všetko potom narafičili ako únos! Tvrdil to v knihe Maddie: Pravda o lži, ktorá vyšla v roku 2008, teda rok po zmiznutí dievčatka.

Detektíva z prípade únosu Maddie obvinili, že bol šéfom gangu

Pri príležitosti 10. výročia smutnej udalosti zase bývalý detektív v televíznom rozhovore nahlas uvažoval nad spôsobom, akým sa rodičia mali zbaviť tela mŕtvej dcérky.

Amaral vtedy tvrdil, že McCannovci dievčatko spopolnili s telom inej Britky v kostole, ktorý navštevujú. Manželia detektíva kvôli týmto výrokom žalovali. Vlani Amaral šokoval tvrdením, že rodičom so všetkým pomáhali agenti britskej tajnej služby MI5.

V súvislosti so zmiznutím Maddie sa tento rok začalo skloňovať meno známeho nemeckého pedofila a vraha detí Martina Neya (48). Špekulácie o mene neslávne presláveného úchyla priživil práve Amaral ďalším svojim rozhovorom na tému Maddie.

Maddie zomrela v apartmáne rodičov,

Ako možného únosca v ňom označil nemeckého pedofila, ktorý sedí vo väzení. Tento opis by na Neya sedel, navyše bol v čase, keď dievčatko zmizla, preukázateľne v Portugalsku a údajne tam svoje detské obete lovil už v 90. rokoch.

Amaral ale teraz poskytol ďalšie interview, v ktorom odmietol, že by za únosom malej Angličanky stál práve Martin Ney. „Pokiaľ viem, nie je to on. Ide o iného nemeckého pedofila, ktorý sedí vo väzení,“ uviedol bývalý vyšetrovateľ.