Je vydatá za hasiča, ale statný požiarnik jej túžbam nestačil. Niekdajšia učiteľka zo základnej školy v New Jersey bola odsúdená na päť rokov väzenia za to, že svojej bývalej žiačke (vtedy 15) vykonávala orálny sex. Lauren Coyleová-Mitchellová (36) má teraz z hanby kabát a nad tým, čo vykonala, môže spytovať svedomie v base. Času na to bude mať dosť.

Ako uviedol web New York Post, učiteľka mala medzi 1. októbrom 2014 a 15. júnom 2015 minimálne raz orálny sex s dievčaťom vo svojom domove. Pravdepodobne však viackrát. Niekdajšia učiteľka základnej školy bola zatknutá na konci romániku potom, čo si jeden z jej kolegov v škole všimol nevhodného správania medzi ňou a dievčaťom.

 K obvineniam sa nakoniec  priznala 

„Tragické obvinenia padli na moju hlavu. Nie sú pravdivá a moje meno bude očistené,“ hlásala Coyleová-Mitchellová krátko po obžalobe. Toto stanovisko jej ale nevydržalo. Nakoniec sa tento rok v januári priznala k obvineniam vrátane sexuálneho útoku na maloletého a ohrozenia mravnej výchovy dieťaťa.

Učiteľka, ktorá súložila so žiakom (13) v triede, dostala mimoriadne tvrdý trest. Vo väzení má stráviť desiatky rokov!

Došlo k tomu v súdnej sieni, zatiaľ čo jej výpoveď priamo na mieste sledoval zdrvený manžel. Podľa spomínaného portálu bola odsúdená na päť rokov väzenia a za dobré správanie nemôže byť prepustená skôr ako za 4 roky a 3 mesiace. Okrem toho sa musí nechať registrovať ako sexuálna násilníčka a byť celý zvyšok života pod dohľadom úradov.

Učiteľka (38) mala sex so svojím žiakom (17). Ďalšiemu kúpila zbraň, aby zastrašil tých, ktorí o tom vedia

 Učiteľkou už nikdy  nebude 

Na kariéru učiteľky tak môže zabudnúť. Rovnako ako na akékoľvek iné zamestnanie vo verejnej správe. Výslovne má zakázané akokoľvek kontaktovať obeť, ktorú zneužila. Policajti totiž našli v mobiloch dievčatá nemravné správy, v ktorých ju nazývala ako svojho miláčika na hranie. Nuž, snáď v base vychladne.

Ďalšia učiteľka sa priznala, že svojmu žiakovi (14) porodila dieťa!