Súd v americkom Phoenixe poslal na 20 rokov do väzenia učiteľku Brittany Zamorovú za sexuálne zneužívanie jedného zo žiakov. Zamorová s 13ročým žiakom opakovane súložila.

Učiteľka sa pred súdom ku všetkému priznala s tým, že je pripravená prijať trest. „Hanbím sa za svoje správanie. Ľutujem to a kajám sa za to, čo sa stalo,“ povedala učiteľka pred tým, než si vypočula, že ďalších 20 rokov strávi vo väzení. Právna zástupkyňa odsúdenej ženy sa s tak vysokým trestom nezmierila a po vynesení rozsudku prítomných šokovala svojím komentárom.

 

„Zastupovala som Brittany Zamorovú takmer 16 mesiacov a môžem povedať, že nie je žiadne monštrum. Brittany nie je predátorka, toto nebol vzťah medzi ženou a malým deckom,“ nechala sa počuť Belen Olmedo Guerrová. „Bol to teenager. Brittany nie je pre spoločnosť žiadna hrozba,“ dodala.

Odsúdená podľa právničky ešte pred začiatkom vzťahu žiadala riaditeľa školy, aby chlapca preradil do inej triedy, ten to ale odmietol. „Chcela to, pretože ňou bol ten teenager posadnutý. Mal problémy rešpektovať niektoré hranice. To si nevymýšľam, viem to priamo od riaditeľa Dickeyho,“ oznámila Guerrová.

Dotyčný žiak podľa nej mal problémy s disciplínou a bol veľmi dotieravý. Advokátka tak nepriamo obvinila riaditeľa školy, že za všetko nesie svoj diel viny.

Brittany Zamorová bola zatknutá v marci minulého roka po tom, čo sa o vzťahu so žiakom dozvedeli chlapcovi rodičia. Nesúrodý pár mal sex minimálne štyrikrát, aspoň raz z toho priamo v škole. Chlapcovi rodičia na všetko prišli vďaka sledovacie aplikáciu, ktorú synovi nainštalovali do mobilného telefónu.

Ďalšia chlípna učiteľka, ktorá mala sex s neplnoletým žiakom

Program nastavili tak, aby im dával upozornenia na správy, v ktorých padne slovo „baby“ (miláčik). Keď potom syna konfrontovali s textovkami od učiteľky, študent nepriznal, že s ňou má sex. Celú vec sa s rodičmi snažila Zamorová aj so svojím manželom Danielom urovnať. Márne.

Krásnej učiteľke španielčiny hrozí 20 rokov väzenia, za sex so študentom

Pobúrení rodičia všetko ohlásili na polícii, ktorá pri vyšetrovaní zistila, že Zamorová so študentom súložila v aute, u jeho starých rodičov doma a dokonca aj priamo v triede! Učiteľka chlapcovi často posielala obzvlášť šteklivé súkromné ​​správy. „Keby som mohla dať výpoveď a šu * at ťa celý deň, urobila by som to,“ dozvedel sa žiak na Instagramu.