Učiteľka Kathryn Hagan (38) z Franklinová strednej školy v americkom Indianapolis sa ukázala ako poriadnej kvietok. Zviedla ešte len sedemnásťročného žiaka a mala s ním sex. K tomu sa nechala pri akte natočiť. Šteklivé zábery sa začali školou rýchlo šíriť. Potom prišla učiteľka s diabolským plánom.

Hagan bola zo školy, kde pôsobila, už prepustená. A nie je sa čomu diviť. Sedemnásťročného žiaka vraj vylákala k sebe domov, kde mu podala Xanax – silný liek na utlmenie, ktorý je niekedy používaný aj ako rekreačná droga. Potom ho podľa obžaloby omámeného zviedla a mala s ním sex.

Lenže z radovánok vzniklo video, ktoré sa časom dostalo k študentom. Tí ho potom využívali, aby učiteľku vydierali. Chceli po nej, aby im dávala lepšie známky. Aby tomu Hagan urobila prietrž, rozhodla sa, že obstará inému zvedenému študentovi zbraň, aby s ňou svojich spolužiakov zastrašil a oni jej dali pokoj.

Na všetko sa ale prišlo a Hagan skončila právom za mrežami. Obvinená bola zo sexu s neplnoletým, zvádzanie maloletého, podanie lieku na predpis maloletému a poskytnutie zbrane ďalšej osobe za účelom zločinu. Vyzerá to, že nielen, že môže Hagan zabudnúť na kariéru učiteľky na celý život, ale aj že ju čaká dlhý pobyt za mrežami.