Ďalšia učiteľka sa priznala, že svojmu žiakovi (14) porodila dieťa!

1823

Bývalá učiteľka zo strednej školy v Clevelande v Ohiu Laura Lynn Crossové (37) má poriadny malér. Pred pár rokmi porodila dieťa, ktoré má so svojím žiakom. Študenta navyše mala v pestúnskej starostlivosti. Súd rozhodne, čo bude ďalej. Odsúdená má byť 24. mája. V chládku si kvôli zvrátenému vzťahu môže posedieť mnoho rokov. Ľudia z okolia sú znechutení.

Laura sa prvýkrát so svojím študentom stretla na hodinách angličtiny. Mladíkovi ponúkla, že ho vo svojom bazéne naučí poriadne plávať. Po pár týždňoch požiadala zákonných zástupcov o možnosť pestúnskej starostlivosti. Mladík totiž nepochádzal z dobrých pomerov a mal byť odobratý rodičom do detského domova.

 Plnohodnotný  vzťah? 

Od roku 2012 do roku 2016 spolu mal „pár“ niekoľkokrát sex. Sociálne siete mladej učiteľky sa plnili snímkami, na ktorých sa s mladíkom rada ukazovala. Z prazvláštneho vzťahu študenta s nevlastnou matkou a učiteľkou v jednom, vzišlo dieťa. „Plod lásky“ má dnes už štyri roky.

Študentov otec údajne vzniesol podozrenie už v roku 2012. Vtedy jeho výhrady nikto nebral do úvahy. Neskôr však polícia začala zvláštny párik predsa len vyšetrovať. Prípad sa na súde tiahne už od roku 2016. Vtedy však mladík zapieral. Poprel, že by on a jeho učiteľka udržiavali sexuálny vzťah. Ťarcha dôkazov však pár odhalila a mladík sa priznal.

Otec, ktorý sa nevedel postarať o syna teraz by sa chcel o vnuka

V nedávnom rozhovore pre spravodajskú stanicu v Clevelande v Ohiu sa otec študenta zveril, že je pripravený sa o dieťa postarať. (otec, ktorý sa nevedel postarať o syna teraz by sa chcel o vnuka) Súd počas nasledujúcich dvoch mesiacov ešte len rozhodne, čo sa stane s učiteľkou a jej dieťaťom.