Matka bila mesiace svojho sedemročného syna, až ho zabila. Otčim všetkému prizeral

971

Ako ozajstná krkavčia matka sa predviedla Oneida Maldonadová Cortézová (24) z Columbusu v Ohiu. Svojho syna (†7) dlhé mesiace brutálne bila. Nakoniec sa jej ho podarilo zavraždiť. Martýriu dieťaťa pritom prizeral jeho otčim.

Daily Mail uviedol, že polícia v Ohiu dostala v sobotu telefonát o topiacom sa chlapcovi. Fabian Maldonado Cortez bol nájdený bez známok života a okamžite bol prevezený do nemocnice pre detských pacientov. Ale to už bolo neskoro.

Zdravotníci ho mohli len vyhlásiť za mŕtveho. Policajné vyšetrovanie potom odhalilo, že bol Fabian dlhé mesiace týraný, čo viedlo k jeho smrti. Matka sa doznala k tomu, že syna niekoľkokrát brutálne zbila a nikdy ho so zraneniami nevzala do nemocnice.

 Otčim bol svedkom  týrania 

Chlapcom nevlastný otec Jose Santos (37) o bití moc dobre vedel. Sám sa priznal, že bol jeho svedkom. Strážcom zákona povedal, že sa príliš bál svojej manželky na to, aby niečo nahlásil. Žena bola obvinená z vraždy svojho syna, otčim z ohrozenia dieťaťa.

Vyvŕšil si zlosť na štvorročnom synovi tak, že v nemocnici bojuje o život! Len preto, že si myslí, že syn Martínko nie je jeho