Pohľadná mamička Erika Lloydová (†37) z kalifornského Walnut Creek už mala po krk Lockdownu vyhláseného kvôli pandémii koronavírusom. Vyrazila preto na výlet, aby si vyčistila hlavu. To sa jej bohužiaľ stalo osudným. Žena zmizla a podarilo sa ju nájsť až po ôsmich mesiacoch. Bola mŕtva.

Erika zmizla po sedemhodinovom výlete do Národného parku Joshua Tree v Kalifornii 14. júna 2020. Rodina, ktorá sa starala o jej syna, s ňou stratila kontakt o dva dni neskôr. Rodičia Eriky Wayne a Ruth povedali podľa webu Daily Star, že ich dcéra nutne potrebovala zmenu.

 Lockdown  ju psychicky ničil 

Lockdown vyhlásený kvôli covidu jej vraj už liezol na mozog. „To, že bola zatvorená skoro tri mesiace, nemohla pracovať a snažila sa učiť doma syna, ju pomaly dostalo,“ povedala Ruth. Erika na tom nebola psychicky dobre a potrebovala preč. Preto vyrazila na svoju výpravu. Výlet však dopadol úplne tragicky. Žena na ňom zomrela. „S ťažkým srdcom oznamujeme, že pozostatky, ktoré boli identifikované Úradom šerifa v San Bernardine, patrí Erike,“ uviedol brat Colin na sociálnej sieti. Či sa Erika stala obeťou trestného činu alebo nešťastnej náhody, nie je doteraz jasné. Snáď to pomôže objasniť ďalšie vyšetrovanie.

Nový Zéland: Zachránili troch tínedžerov stratených 50 dní v Pacifiku

 Osem mesiacov planých  nádejí 

Voz Eriky, čierna Honda Accord, bol nájdený už 16. júna 2020, iba dva dni po jej zmiznutí. Bol poškodený a nachádzal sa na okraji Národného parku Joshua Tree. Lenže po Erike neboli nikde ani stopy. Celých osem mesiacov rodina dúfala, že sa ju podarí nájsť. Jej nádeje sa ale obrátili vo smútok.

Stratené dievčatko (†7) našli mŕtve vo Viedni v smetiaku s odrezanou hlavou!