Herec Charlie Sheen (51) vyhlásil, že pozná ďalšie hollywoodske hviezdy, ktoré majú HIV, ale taja to. Svojich kolegov ale nechcel prezradiť. On sám svoju diagnózu oznámil v novembri 2015.

„Viem, ktorí to sú. Ale ich mená si vezmem do hrobu,“ povedal Charlie Sheen v rozhlasovom programe The Kyle a Jackie O Show.
    Sheen sa infikovaniu priznal pred necelými dvoma rokmi. Hollywoodom sa šíril strach kvôli správam, že jeden zo známych zvodca je HIV pozitívny. Špekulovalo sa o Leonardovi DiCapriovi alebo Bradleym Cooperovi. Tým tajomným neznámym bol ale Sheen.

    „Som tu, aby som potvrdil, že som HIV pozitívny. Musel som zastaviť tú vlnu poloprávd a báchoriek o tom, ako ohrozujú zdravie ostatných. Nič nemôže byť vzdialenejšie pravde,“ vyhlásil vtedy v rozhovore s Mattom Lauer. HIV u neho objavili v roku 2011 a k otvorenej spovedi sa rozhodol hlavne preto, aby sa skončilo vydieranie od ľudí, ktorým sa zveril.

Bývalá hviezda seriálu Dva a pol chlapa vyskúšala aj alternatívnu liečbu u šarlatána, ktorého sa neskôr rozhodol žalovať. Teraz sa v rádiu pochválil, že berie „zázračný“ liek s označením PRO-140, vďaka ktorému je vraj oveľa menej nákazlivý ako väčšina ľudí, s ktorými spal.

Neodpustil si ani narážku na kolegyňu zo seriálu Jenny McCarthy, ktorá mu mnohokrát vyčítala, že mal svoju diagnózu svojim kolegom oznámiť. On však s Dva a pol chlapom skončil v roku 2011 a až potom mu HIV objavili.
    „Ona hovorí: Bozkávala som sa s ním! Dotkla som sa ho! A ja len hovorím: Sakra, tvoja matika je na prd. Vtedy som to nemal,“ dodal.