Chcel byť v televízii! Zdrogovaný uniesol partnerku, svokru a deti!

Vyfasoval osem rokov basy

521

Vlani v januári to bola veľká dráma. Policajti a členovia špeciálnej jednotky obkľučovali byt vo Václavskej ulici v centre Brna. Vnútri bol Pavel H. (37), ktorý s nožom v ruke držal ako rukojemníkov svoju bývalú partnerku (30), jej matku (65) a ich spoločné deti (3 a 6). Trval na príchode televízneho štábu, inak hrozil, že všetkých podreže! Krajský súd v Brne ho za to teraz potrestal.

Muž zabarikádovaný v byte trval na tom, že nebude komunikovať s nikým iným, než s reportérom jednej z televíznych staníc.

 Bol  zdrogovaný 

Až za agresorom ho ale nakoniec policajti nepustili. Existovala reálna hrozba, že by bol ohrozený aj redaktor. Použili preto jeho televíznu výbavu, únosca tým zmiatli a vnikli do bytu. Nikomu z rukojemníkov sa nič nestalo.
Už vtedy mali zasahujúci policajti podozrenie, že je únosca dlhší čas pod vplyvom drog. To teraz potvrdil na brnenskom krajskom súde aj psychiatrický posudok.

 Vo väzení už je za  iný čin 

„V dobe činu trpel psychotickou poruchou, ktorú si spôsobil dlhším užívaním pervitínu,“ zaznelo v súdnej sieni. Obžalovaný Pavel H. usúdil, že nemá zmysel nič zapierať ak činu sa priznal.

Táto krásna modelka Alice, má na svedomí únos a streľbu na nevinného muža! 

Únosca pritom nie je žiadne neviniatko. V súčasnej dobe si odpykáva päťročný trest, ktorý mu za lúpež uložil mestský súd v Brne vlani v septembri. Teraz vynesený osemročný pobyt za mrežami so zvýšenou ostrahou je súhrnný za oba delikty. Obhajca aj prokurátor si ponechali lehotu na prípadné odvolanie. Rozsudok preto nie je právoplatný.

Poprava ženy! Americká vláda popraví prvú ženu po 67 rokoch za beštiálnu vraždu tehotnej a únos dieťaťa