Po sociálnych sieťach sa začalo šíriť video z poľského Pruszkówa. Video zachytáva skupinku výrastkov, ktorí brutálne mlátia chlapca. Agresori ho bijú päsťami, nútia ho si pred nimi kľaknúť a shasíňajú na ňom cigarety!

Z videa, ktoré sa cez víkend začalo šíriť po sociálnych sieťach, je v šoku celé Poľsko. Podľa informácií serveru fakt.pl bolo video natočené v Pruzkówe neďaleko Varšavy. Nie je jasné, kedy presne k incidentu došlo. Vo videu je vidieť skupinka žiakov, ktorá brutálne napadla svojho rovesníka.

 Údery päsťou a pálenie s  cigaretami 

Najskôr chlapca jeden z agresorov povalí na zem a búši do neho päsťami. Zároveň do neho kope, zatiaľ čo sa mladík krčí a snaží si chrániť rukou hlavu. Útok ale neustáva a útočník ho ďalej bije päsťami. Neskôr k napadnutému pristúpi ďalší mladík, ktorý fajčí a na chlapca sype popol! Dvaja ďalší agresori k nemu pristupujú a dávajú mu k tvári svoje topánky, ako by chceli, aby ich pobozkal, a potom ho odstrčia, až mladík padá k zemi.

Len niekoľko dní od pohrebu Amy († 14) dievčatka z reklamy začal nechutný útok na jej kamarátku!

 Policajti ich  pochytali 

Prípad začala vyšetrovať polícia, ktorá podľa vyššie spomínaného servera všetkých agresorov dopadla. Jeden z nich sa vraj prihlásil na políciu sám. Nie je to vraj prvýkrát, keď majú opletačky so zákonom. „Traja z nich mali tento mesiac tiež zmlátiť ďalšieho maloletého,“ uviedol policajt Sylwester Marczak. „Páchatelia budú potrestaní podľa zákona. Štátne zastupiteľstvo a polícia musia v takýchto situáciách vždy reagovať rozhodne,“ napísal na twitter minister spravodlivosti Zbigniew Ziobro.

Šikana dozorcov vo väzení. Dozorkyne často vyzliekli do naha študentku na chodbe pred celami. Kvôli šikanovaniu sa zabila!

 Ospravedlnenie  dievčatá 

Pri incidente bolo aj dievča, ktoré všetko natáčalo na svoj telefón. Avšak tá sa bráni, že všetko iba natáčala a na trýznení chlapca sa vôbec nepodieľala. „Chcela by som vás požiadať, aby ste ma nespájali s celou touto situáciou, pretože som len nahrávala. Toho chlapca som sa nedotkla, hanbím sa, že som tam bola,“ napísala na sociálnu sieť.

Bránila dcérku pred šikanovaním rómskych detí a skončila v nemocnici a bojí sa o život

Ešte nie je jasné, aký trest mladíkom hrozí. Dospelému človeku by za to hrozil až dvanásťročný trest. Ovšem okresný prokurátor pre fakt.pl uviedol, že žiadny z mladíkov nebude čeliť obvineniu, pretože sú všetci mladší ako osemnásť rokov. Súd rozhodol, že všetkých šesť pôjde zatiaľ na tri mesiace do výchovného ústavu.