Herec Chris Pratt a Anna Kay Farisová oznámili rozchod. Manželia sa dohodli na rozvode a svoje rozhodnutie oznámili na sociálnych sieťach. Majú spolu jedného syna.

„Anna a ja so zármutkom oznamujeme, že sa rozvádzame. Dlho sme sa veľmi snažili a sme naozaj smutní. Náš syn má dvoch rodičov, ktorí ho veľmi milujú a kvôli nemu chceme, aby táto situácia bola čo najviac súkromná. Stále sa máme navzájom radi, budeme si vážiť času, ktorý sme spolu strávili a aj naďalej sa vzájomne hlboko rešpektujeme,“ stojí vo vyhlásení zverejnenom na Facebooku.

Farisová sa s Prattom stretla v roku 2007 pri natáčaní filmu Noc je ešte mladá. V januári 2009 sa zasnúbili a v júli toho istého roku vzali. Majú syna Jacka, ktorému tento rok v auguste bude päť rokov.

Pre herečku je to už druhý rozvod. S prvým manželom Benom Indrom vydržala v manželstve štyri roky, súd ich rozviedol v roku 2008.

Anna Kay Farisová sa preslávila sériou Scary Movie a tiež filmy Stratené v preklade, mládeži neprístupné alebo Diktátor. Hrala tiež v seriáli Priatelia a Mama.

Chris Pratt bol, ako sám hovorí, dlho v tieni svojej slávnejší manželky. Potom sa však karta obrátila a hral vo filmoch ako Strážcovia Galaxie, Jurský svet, Sedem statočných a budúci rok sa objaví v nových Avengers.