Divné úmrtia 21: Školáčke uprostred noci v posteli vybuchol mobil. Bola na mieste mŕtva

1234

Mladé dievča z Kazachstanu chcela len počúvať hudbu. S mobilom na vankúši a slúchadlami na ušiach zaspala. Neuvedomila si, aké nebezpečné môže byť ponechať si prístroj tak blízko hlavy. Uprostred noci batéria prudko explodovala a zabila ju.

Iba 14-ročná Alua Abzalbeková z dedinky Bastobe v Kazachstane večer si ľahla do svojej postele so slúchadlami na ušiach. Telefón pripojila do zásuvky, aby sa jej cez noc nabil. Lenže ráno čakal jej blízkych nepredstaviteľný šok.

Divné úmrtia 18: Krásnu blondínku zabil mobil vo vani

Počas noci sa batéria prehriala a znenazdajky silne explodovala. Črepiny spôsobili dievčaťu zranenia nezlučiteľné so životom. Podľa portálu The Sun zomrela okamžite. Privolaní záchranári našli len zdrvených príbuzných a telo dievčaťa, ktorému už nemohli pomôcť. Podľa nich bola mŕtva už niekoľko hodín.

Divné úmrtia 17: Rekordman zhltol 43 palaciniek a na mieste zomrel

Mŕtvu Aluu oplakávala podľa The Sun na sociálnych sieťach tiež jej najlepšia kamarátka Ayzhan Dolaševová. „Stále tomu nemôžem uveriť. Bola si najlepšie, boli sme spolu od detstva. Toľko mi chýbaš, „uviedla údajne na sociálnych sieťach.