Emma Watson je opäť sama. Po dvoch rokoch sa rozišla s priateľom

959

Emma Watsonová (27) sa pred niekoľkými týždňami rozišla s Williamom Knightom (37). Britská herečka s podnikateľom a IT odborníkom randila cez dva roky. Hviezda filmov o Harrym Potterovi aj jej hovorca odmietajú súkromie akokoľvek komentovať.

„Je mi ľúto, ale nebudem komentovať osobný život svojej klientky,“ uviedol hovorca Watsonovej k zisťovaniu ohľadom rozchodu dvojice.

Americký magazín Us Weekly však získal od zdrojov z Emminho okolia potvrdenie, že už s Williamom niekoľko mesiacov nežije.

Watsonová a Knight sa verejne ako pár objavili prvýkrát v októbri 2015 na muzikáli Hamilton na Broadwayi. Emmu uchvátil absolvent biológie z Princetonskej univerzity svojou inteligenciou. Ona ako absolventka anglickej literatúry z nemenej prestížnej Brownovej univerzity mu aj svojim intelektom údajne neprekážala. Herečke sa navyše páčilo, že nepochádza z filmárskej branže. O svojom priateľovi ale odmietala hovoriť.

„Chcem byť konzistentná: Nemôžem hovoriť o svojom partnerovi v rozhovore a potom očakávať, že ma ľudia nebudú fotiť pred domom ako paparazzi. Nemôžete mať oboje. Zistila som, že v Hollywoode platí, že keď s niekým chodíte, premietne sa to do propagácie vášho filmu a stane sa to súčasťou predvádzania a cirkusu,“ vysvetlila Watsonová tento rok vo februári počas rozhovoru pre magazín Vanity Fair, prečo sa snažia chrániť si súkromie.

Herečka žije striedavo v Británii aj USA, angažuje sa čoby členka agentúry OSN Ženy podporujúce práva žien a rodovú rovnosť.