Eva Longoria je prvýkrát tehotná

614

Herečka Eva Longoria (42) a jej manžel Jose Antonio Baston (49) budú rodičmi. Hviezda seriálu Zúfalé manželky potvrdila, že je tehotná. S mexickým podnikateľom sa vzali vlani v máji.

Eva Longoria je vo štvrtom mesiaci a na jar sa jej narodí syn. Magazínu People to potvrdil herečkin hovorca. Pre Longoriu to bude prvé dieťa, jej manžel má z predchádzajúceho vzťahu s exmanželkou Nataliou Esperónovou tri deti.

O tehotenstve herečky sa špekulovalo už tento rok v apríli. Vyfotili ju na pláži v väčším bruškom. Longoria však tieto informácie vyvrátila s tým, že sa len viac najedla (Eva Longoria: Nie som tehotná, len som nafúknutá zo syra).

Stať sa matkou si herečka vždy priala. „Ak sa to stane, stane sa. Ak to tak má byť, bolo by to požehnanie,“ povedala vlani pre magazín Ocean Drive.

Eva Longoria a Jose Antonio Baston sa spoznali v roku 2013. Zasnúbili sa o dva roky neskôr v Dubaji a v máji 2016 sa vzali v Mexiku.

Medzi 200 hosťami nechýbali blízki priatelia herečky futbalista David Beckham a jeho manželka Victoria, herečka Penélope Cruzová, spevák Ricky Martin, speváčka Katy Perry alebo slávny módny fotograf Mario Lopez.